MONSTERFOOD.LV
Interneta veikals ...
CM3 creatine

LVRU
JaunumiPreču pasūtīšanaPiegāde un noteikumiKontakti
Geineri
Proteini
Kreatīns
NO & Energy
Aminoskābes
HMB
Anaboliskie kompleksi
Ogļhidrāti
Vitamīni & minerālvielas
Testosterons
Tauku dedzinātāji
Speciālie piedāvājumi
Želejas & Krēmi
Aksesuāri


Video
Raimonds Liepiņš - Roku treniņš Nr.2 - Georgs5
Raimonds Liepiņš - Roku treniņš - Georgs5
Andris Leišavnieks LV LPF record - Deadlift 340kg
Inčukalns 16.02.2013 - spēka cīņa - labākie momenti
2 Latvijas Kausa posms spiešanā guļus 2013
Raimonds Liepiņš @Latvian (LPF) Bench Press championship 2012
Bench press - Ogre 08.12.2012
Raimonds Liepiņš at Georgs 5 - spiešana uz atkārtojumiem
Raimonds Liepiņš - Reflex CUP 2012
Raimonds Liepiņš - Sigulda 2012 - Spiešana guļus
Trec Nutrition Factory
SAW Trec - super anabolic workout - training TrecTeam
Hannibal for King 2012
Dawid "Giszman" Geler (TRECTEAM)
Trec Nutrition | Trec Zvaigzne | Backstage

Produktu apskati
Trec Nutrition - Crea9 Xtreme
Trec Nutrition - Isolate 100
Trec Nutrition - Vitamin B Complex
Trec Nutrition - DAA Ultra
Trec Nutrition - Collagen Renover
Trec Nutrition - Carnogenic
Trec Nutrition - TESTO (X) PACK
Trec Nutrition - BCAA G-Force
Trec Nutrition - Tribulon Black
Trec Nutrition - Whey Creamy Cocktail
Trec Nutrition - Whey 100
Trec Nutrition - Casein 100
Trec Nutrition - S.A.W.
Trec Nutrition - CM3
Syntrax Super Chain - BCAA
Syntrax Super GLU - glutamīns
Syntrax Guggulbolic - metaboliskais regulators
Syntrax R - antioksidants
Syntrax Nectar Grab N GO - izolāts
Syntrax Radox - antioksidants
Syntrax Matrix 5.0 Multi proteins
Syntrax Whey Shake proteins

Mūsu pakalpojumi
Noderīgs info
Četras iesācēju kļūdas audzējot muskuļu masu
20 uztura pamatprincipi
22 Iemesli ēst banānus
10 svarīgākie minerāli
Dekstroze vai Maltodekstrīns?
Anabolisms vai Katabolisms?
Whey Protein - bieži uzdotie jautājumi
Micellar Casein - bieži uzdotie jautājumi
Beta Alanīns - bieži uzdotie jautājumi
A Vitamīni - bieži uzdotie jautājumi
B Vitamīni - bieži uzdotie jautājumi
C Vitamīni - bieži uzdotie jautājumi
D Vitamīni - bieži uzdotie jautājumi
E Vitamīni - bieži uzdotie jautājumi
K Vitamīni - bieži uzdotie jautājumi
Tribulus - bieži uzdotie jautājumi
Dekstroze - bieži uzdotie jautājumi
Taurīns - bieži uzdotie jautājumi
L-Carnitine - bieži uzdotie jautājumi
AAKG – bieži uzdotie jautājumi
HMB - bieži uzdotie jautājumi
Vitamīni - bieži uzdotie jautājumi
ZMA - bieži uzdotie jautājumi
Kreatīns - bieži uzdotie jautājumi
Glutamīns - bieži uzdotie jautājumi!
Slepenā masas formula ...
Motivācija un iedvesma
Uztura bagātinātāji, kurus nevajadzētu jaukt kopā!
Progresīvās pārslodzes metode
BCAA aminoskābju ietekme uz fizisko slodzi
4 nepieciešamākās uzturvielas
18 veidi kā dažādot proteina garšas
Ēšana pirms/pēc slodzes
Treniņa programmas
Pietupieni bez sāpēm mugurā
Tricepss ...
8 nedēļu plecu programma
Programma krūšu muskuļiem
S.A.I.S. treniņš masai, 4-6 nedēļas
NUTREX masas treniņš
NUTREX LIELO roku treniņš

Kontakti

mob.  27848536 (Ogres raj., Rīga, Latvija)

mob.  27880560 (Valmieras raj., Rīga, Latvija)

 

mail: info@monsterfood.lv

 Draugiem.lv: monsterfood

 Twitter: monsterfood_lv

 Facebook monsterfood.lv

 

PIEGĀDE PA VISU LATVIJU! 

 


Chat with me


Galvenā   »  Noderīgs info   »  Uztura bagātinātāji, kurus nevajadzētu jaukt kopā!

Uztura bagātinātāji, kurus nevajadzētu jaukt kopā!
Izdrukāt

           

 
Uztura bagātinātāji, kurus nav ieteicams jaukt kopā, iedalās divās kategorijās:
 
1. Ir bagātinātāji kurus sajaucot kopā, tie nestrādās efektīvi; 2. Uztura bagātinātāji, kurus jaucot vienā ciklā, rada negatīvus blakusefektus. Zinātne jau sen ir teikusi savu vārdu, proti, ka ir vielas, kuras nestrādā kopā (minerāli, vitamīni, aminoskābes, kuras savā starpā cīnās par labāku uzsūkšanos), bet es gribētu šajā rakstā apskatīt viss būtiskākās uzturvielas, jeb kombinācijas, no kurām vajadzētu izvairīties viss vairāk!
 
 
1.       Kalcijs + Cinks/Magnēzijs (pazīstams arī kā ZMA). Kalcijs bloķē Cinku un Magnēziju, šīs lietas nevajadzētu lietot vienlaicīgi.
 
Dažs no Jums iesauksies: „Bet es taču nelietoju Kalciju uzturā, tā ka man nav problēmu ar ZMA” ... bet patiesība ir tāda, ka visi sūkalu proteīni, sojas un piena proteīni satur vismaz 100-200mg kalcija katrā devā, un ja jūs to jaucat ar pienu, tad tas daudzums jau var sasniegt pat 500mg uz vienu devu. Un ja lielākā daļa tāpat kā es, pēdējo maltīti sev taisa no proteīna, tad vajadzētu aizmirst par ZMA lietošanu uz nakti.
 
Ir divas lietas, kuras jūs variet darīt, ja jūs savu uzturu papildiniet ar ZMA - dzeriet proteīnu 1-2 stundas pirms aizmigšanas.
 
Tā kā ir daudzi tādi sportisti, kuri satraucas par to, ka varētu aiziet gulēt neēduši, jūs variet aizstāt sūkalu proteīnu ar olu proteīnu. Tajā vai nu nav nemaz kalcija, jeb arī tas sastāda līdz 20 mg kalcija uz vienu porciju (tas ir gandrīz nekas).
 
2.       Nākamās divas lietas, kuras nevajadzētu lietot kopā ir Kreatīns un L-Glutamīns. Nevajadzētu lietot abus šos preparātus vienlaicīgi, jo abi ir atkarīgi no vieniem un tiem pašiem substrātu nesējiem un pārvadātājiem.
 
Kad divi par kaut ko sacenšas, it sevišķi ja iet runa par transportēšanu, tad viens uzvar, bet otrs zaudē!
 
Risinājums. Uzņemam šos divus produktus ar divu stundu intervālu. Lielākā daļa kultūristu uzņem L-Glutamīnu pirms treniņa un pirms gulētiešanas, bet kreatīnu pēc treniņa un kā pirmo lietu uzreiz pēc pamošanās. Tādējādi viņi dod savam organismam pietiekami daudz laika , lai tas spētu tos uzsūkt.
 
3.       Kreatīns un kafija. Nelietojiet kafiju ar kreatīnu vienlaicīgi!!!!! Ir veikti vairāki pētījumi, kuros ir atklāts, ka Kafija atstāj ļoti lielu iespaidu uz kreatīna spēju uzsūkties jūsu organismā!  Atsauksme:"Caffeine counteracts the ergogenic action of muscle creatine loading", Vandenberghe et al, J Appl Physiol, vol 80, pp452-457, 1996.
 
Risinājums: Ja jūs trenējaties no rītiem, aizmirstiet par kafiju pirms treniņa! Ja trenējaties vakarā, izvairieties no kafijas lietošanas vismaz 4-5 stundas pirms jūs uzņemat kreatīna devu! Kofeīns uzturas jūsu organismā ilgāk kā citi stimulanti, apmēram 4-5 stundas. Ja jūs esiet tikai sākuši lietot kreatīnu, un atrodaties uzlādēšanās fāzē, aizmirstiet par kafiju uz turpmākajām 4-5 dienām!
 
4.       Apskatīsim ļoti svarīgu vitamīnu un minerāli, kurus jums nevajadzētu uzņemt vienlaicīgi! Vitamīns E un dzelzis! Dzelzis iznīcina vitamīnu E. Nelietojiet šos abus vienlaicīgi ja gribiet iegūt sev papildus aizsardzību antioksidanta veidolā.
 
5.       Nākamie divi minerāli, kurus nevajadzētu uzņemt vienlaicīgi, Varš un Cinks. Cinks konkurē ar Varu, tādēļ šos divus minerālus vajadzētu uzņemt atsevišķi!
 
Uztura bagātinātāji, kurus nevajadzētu lietot vienā ciklā!
 
Zemāk būs minēti uztura līdzekļi, kurus lietojot kopā, jūs nevis pasliktināsiet to rezultātu, bet gan variet pasliktināt savu veselību!!!
 
1.       E/C/A + Yohombine
 
1998. gadā, notika pētījums saistībā ar cilvēkiem, kuriem ir liekais svars. Šie cilvēki lietoja uzturā Efedrīnu, Kofeīnu un Yohombine, kā arī šie cilvēki pildīja dažādus fiziskus treniņa uzdevumus. Ārsts, kurš novēroja eksperimentālo grupu, secināja, ka 10mg Yohombine dienā, palielina asins spiedienu un sirds darbību, tajā pašā laikā samazināja sirds spēju pumpēt asinis! Kas savukārt palielināja slodzi uz sirdi, kas var novest pie infarkta vai insulta! Bet Eefedrīns (50mg/d) + Kofeīns (400mg/d) vieni paši neradīja šādu efektu! Tādēļ aizmirsties par produktiem, kuri ietver visas šīs sastāvdaļas, kā arī aizmirstiet par šādām kombinācijām jūsu pašu labā!
 
Atsauksme: "Cardiovascular effects of Ephedrine, Caffeine and Yohimbine measured by thoracic electrical bioimpedance". Clin. Physiol.1998
 
2.       E/C/A + L-Carnitīns
 
Šeit es gribētu runāt par veselo saprātu! Dedzinot taukus un kā palīglīdzekli izmantojot Efedrīnu vai E/C/A, organisms pārvērš kalorijas enerģijā nevis noglabā tās taukos. Arī kofeīns palielina adrenalīna līmeni, tādējādi palielinot lipolīzi (tauku sadalīšanos). BET, lai jūsu ķermenis to sāktu darīt, tam ir jāpalielina arī jūsu sirds klauvēs (šī iemesla dēļ, cilvēki, kuriem ir sirds vai asins spiediena problēmas NEDRĪKST lietot uz efedrīna bāzētus produktus!!!!!). Pie tam, lai pārnestu taukskābes no sūnu membrānas uz mitohondrijiem, kur tos var izmantot kā enerģijas avotu, L-Carnitīns arī palielina sirdsklauves (ne tik daudz kā E/C/A, bet tas tomēr notiek!)
 
Ja jūs tomēr izlemjat lietot kādu no šiem produktiem, nejauciet tos vienā ciklā. Jūsu veselība ir pirmajā vietā!!!
 
3.       L-carnitine + Yohombine
 
Kā jau minēju iepriekš, L-Carnitins paātrina sirds darbību. Yohombine ir nozīmīga ietekme uz noradrenalīna koncentrāciju asinīs (Neiromediators, kurš izdalās atsevišķos nervu galos un virsnieru dziedzeros). KO tas nozīmē? Yohombine stimulē centrālo nervu sistēmu un tas savukārt palielina sirds ritmu atpūtas režīmā. Šis ir stāsts par diviem preparātiem, kuriem abiem ir ietekme uz sirds ritmu, un nevajadzētu šos abus lietot vienlaicīgi!!!
 
4.       Kreatīns un tauku dedzinātāji.
 
Jau iepriekš teicu, ka nav labi lietot kreatīnu kopā ar kafiju, bet te ir vēl kas vairāk ... Iedomājieties par kreatīna galveno funkciju, ko dara kreatīns. Tas izraisa ūdens aizturēšanu jūsu organisma šūnu līmenī, pareizi? Tagad iedomājieties kāda funkcija ir Kofeīnam? (jūs droši vien domājat kādēļ es tagad runāju par kofeīnu? Paturiet prātā, ka 90% tauku dedzinātāju satur kofeīnu vai „Gurana” kas pēc būtības ir kofeīna augu izcelsmes forma!)  Kofeīns izraisa biežu urinēšanu. Tātad no vienas puses jūs dzerat ūdeni, lai vairāk uzsūktu ūdeni kreatīna iespaidā, bet no otras puses jūs biežāk ejiet uz tualeti kofeīna iespaidā! Rezultāts? Liela iespējamība dehidratācijai un muskuļu krampjiem!
 
Jūs vēlaties zaudēt dažus nevajadzīgus tauku kilogramus? Lieliski, ņemiet savu tauku dedzinātāju, samaziniet savas kalorijas un palieliniet savus kardio! Gribiet palielināt savu muskuļu masu? Ņemiet labu kreatīnu un palieliniet uzņemamos pārtikas apjomus! Gribiet iegūt vairāk muskuļus un tajā pašā laikā zaudēt nevajadzīgos kilogramus? Praktiski nav iespējams! Izvēlieties ko jūs darīsiet visu pirms un neticiet šiem brīnuma stāstiem: „es uzaudzēju 5 kg muskuļu masas un zaudēju 10kg tauku ....”
 
5.       E/C/A/ (vai jebkurš tauku dedzinošs produkts) + PRO-Hormoni.
 
Tagad es izstāstīšu, manā skatījumā, par viss bīstamāko kombināciju. Es tiešām gribētu atrast kādu ļoti labu zinātnisku pētījumu, lai varētu apstiprināt to ko es saku, bet pamatā es izmantošu savu veselo saprātu! (ja nu gadījumā jūs sākat lasīt tikai no šīs vietas!) Kā es teicu iepriekš, E/C/A (vai jebkurš cits produkts kurš satur kofeīnu, L-Karnitīnu vai Yohombine), palielina jūsu sirds ritmu, pareizi? Kā ir ar PRO-Hormoniem? PRO-Hormonu iedarbība spēj pārsteigt ja tie tiek lietoti vieni paši. Ir jāatceras, ka lietojot tos, jūs esat pacilātā garastāvoklī un esat gatavi trenēties smagāk, jo jūsu testosterona līmenis ir pacelts! Vēl viens blakus efekts ir agresija. Protams, ka jums nav tāda paša veida agresija, kāda rodas no steroīdiem, es paskaidrošu ko es ar to domāju...
 
Ir zinātniski pierādīts, kad tad kad vīrieši vai sievietes ir viss agresīvākie/ās, plazmas testosteorna līmenis organismā ir paaugstināts. Vai jūs atcerieties pēdējo reizi kad esiet bijis par kaut ko ļoti dusmīgs pirms treniņa? Rezultātā jums izdevās ļoti labs treniņš! Noteikti esiet dzirdējuši no sava trenera vai saviem draugiem, ka ja jūs vēlaties trenēties patiešām smagi, jums ir jādomā par kaut ko, ko jūs nevariet ciest? (vecais labais moto) Labi, jo tas nozīmē, ka jūsu testosterona līmenis ir savos maksimālajos augstumos un tas ļauj jums strādāt smagāk, celt vairāk utt.
 
Tagad iedomāsimies kaut ko citu. Atcerieties kad jūsu sirds ritms bija paātrinājies? (tas ir svarīgi!) Paaugstināts testosterons (ilgos vai ne tik ilgos periodos), paaugstina jūsu sirds darbības ritmu. Protams, kā jau teicu iepriekš, lielu lomu šeit nospēlē adrenalīns, jo tas stimulē sirdi, paaugstina asinsspiedienu, atbrīvo cukuru, kurš ir uzkrāts aknās ... taču arī testosterons šeit nospēlē savu lomu.
 
PRO-Hormonu primārā funkcija ir palielināt testosterona līmeni. Tauku dedzinātāji palielina sirds darbības ritmu. Kāds tad ir galarezultāts? Atkal, divas (vai vairākas) komponentes, kuras paaugstina sirds darbības ritmu! Mans ieteikums? Izvairieties no šāda salikuma!   
 
Nevajag lietot divus preparātus vienlaicīgi, kuri palielina sirds darbību. Un pateikšu vēlreiz ko es teicu par kreatīnu un tauku dedzinātājiem. Veidojiet divus dažādus ciklus, vienu muskuļu masas palielināšanai un tad otru tauku dedzināšanai, nekad neveiciet abas šīs ieceres vienlaicīgi!
 
Autors: John Stamatopoulos

Preču salīdzināšana

Pirkumu grozs
Jūsu grozā
nav preču

 €    Ls   

Lietotāju sistēma

E-pasts:
Parole:
»Reģistrēties 
»Aizmirsāt paroli? 

Preču TOP

Mega Mineral Pack
Mega Mineral Pack
€ 7.00 
4.92 Ls

BCAA High Speed -- Cherry-Grapefruit
BCAA High Speed -- Cherry-Grapefruit
€ 20.00 
14.06 Ls

BCAA High Speed -- Lemon
BCAA High Speed -- Lemon
€ 20.00 
14.06 Ls

Whey Pump X-Treme -- Cookies&Cream
Populārākā prece!!
Whey Pump X-Treme -- Cookies&Cream
€ 40.00 
28.11 Ls

Whey Pump X-Treme -- Vanilla
Whey Pump X-Treme -- Vanilla
€ 40.00 
28.11 Ls

Soy Protein Isolate
Soy Protein Isolate
€ 18.00 
12.65 Ls

BCAA High Speed -- Cactus
BCAA High Speed -- Cactus
€ 20.00 
14.06 Ls

CARNOGENIC 1175
CARNOGENIC 1175
€ 25.00 
17.57 Ls

Creatine Micronized 200 mesh
Creatine Micronized 200 mesh
€ 24.00 
16.87 Ls

L-Carnitine 3000
L-Carnitine 3000
€ 30.00 
21.08 Ls

PROTEIN PANCAKES -- Apple pie
PROTEIN PANCAKES -- Apple pie
€ 17.00 
11.95 Ls

Red Hot Gel
Red Hot Gel
€ 15.00 
10.54 Ls

Beta-Alanine 700
Beta-Alanine 700
€ 17.00 
11.95 Ls

Crea 9 Xtreme
Crea 9 Xtreme
€ 21.00 
14.76 Ls

Cm3 - Pineapple
Cm3 - Pineapple
€ 26.00 
18.27 Ls

Cm3 1250
Cm3 1250
€ 26.00 
18.27 Ls

S.A.W.
S.A.W.
€ 20.00 
14.06 Ls

HMB Formula
HMB Formula
€ 32.00 
22.49 Ls

Populāras preces

Sadarbības partneri


S.A.W.
Trec Creatine
TREC SAW
Trec Nutrition Hard MASS


homemade Viagra might be one of a zillion traditional preparations known to boost virility.


56 / 247 / 0.4016
on-line.lv Sports Sport Latvijas Reitingi Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos