MONSTERFOOD.LV
Interneta veikals ...
SAW

LVRU
JaunumiPreču pasūtīšanaPiegāde un noteikumiKontakti
Geineri
Proteini
Kreatīns
NO & Energy
Aminoskābes
HMB
Anaboliskie kompleksi
Ogļhidrāti
Vitamīni & minerālvielas
Testosterons
Tauku dedzinātāji
Speciālie piedāvājumi
Želejas & Krēmi
Aksesuāri


Video
Raimonds Liepiņš - Roku treniņš Nr.2 - Georgs5
Raimonds Liepiņš - Roku treniņš - Georgs5
Andris Leišavnieks LV LPF record - Deadlift 340kg
Inčukalns 16.02.2013 - spēka cīņa - labākie momenti
2 Latvijas Kausa posms spiešanā guļus 2013
Raimonds Liepiņš @Latvian (LPF) Bench Press championship 2012
Bench press - Ogre 08.12.2012
Raimonds Liepiņš at Georgs 5 - spiešana uz atkārtojumiem
Raimonds Liepiņš - Reflex CUP 2012
Raimonds Liepiņš - Sigulda 2012 - Spiešana guļus
Trec Nutrition Factory
SAW Trec - super anabolic workout - training TrecTeam
Hannibal for King 2012
Dawid "Giszman" Geler (TRECTEAM)
Trec Nutrition | Trec Zvaigzne | Backstage

Produktu apskati
Trec Nutrition - Crea9 Xtreme
Trec Nutrition - Isolate 100
Trec Nutrition - Vitamin B Complex
Trec Nutrition - DAA Ultra
Trec Nutrition - Collagen Renover
Trec Nutrition - Carnogenic
Trec Nutrition - TESTO (X) PACK
Trec Nutrition - BCAA G-Force
Trec Nutrition - Tribulon Black
Trec Nutrition - Whey Creamy Cocktail
Trec Nutrition - Whey 100
Trec Nutrition - Casein 100
Trec Nutrition - S.A.W.
Trec Nutrition - CM3
Syntrax Super Chain - BCAA
Syntrax Super GLU - glutamīns
Syntrax Guggulbolic - metaboliskais regulators
Syntrax R - antioksidants
Syntrax Nectar Grab N GO - izolāts
Syntrax Radox - antioksidants
Syntrax Matrix 5.0 Multi proteins
Syntrax Whey Shake proteins

Mūsu pakalpojumi
Noderīgs info
Četras iesācēju kļūdas audzējot muskuļu masu
20 uztura pamatprincipi
22 Iemesli ēst banānus
10 svarīgākie minerāli
Dekstroze vai Maltodekstrīns?
Anabolisms vai Katabolisms?
Whey Protein - bieži uzdotie jautājumi
Micellar Casein - bieži uzdotie jautājumi
Beta Alanīns - bieži uzdotie jautājumi
A Vitamīni - bieži uzdotie jautājumi
B Vitamīni - bieži uzdotie jautājumi
C Vitamīni - bieži uzdotie jautājumi
D Vitamīni - bieži uzdotie jautājumi
E Vitamīni - bieži uzdotie jautājumi
K Vitamīni - bieži uzdotie jautājumi
Tribulus - bieži uzdotie jautājumi
Dekstroze - bieži uzdotie jautājumi
Taurīns - bieži uzdotie jautājumi
L-Carnitine - bieži uzdotie jautājumi
AAKG – bieži uzdotie jautājumi
HMB - bieži uzdotie jautājumi
Vitamīni - bieži uzdotie jautājumi
ZMA - bieži uzdotie jautājumi
Kreatīns - bieži uzdotie jautājumi
Glutamīns - bieži uzdotie jautājumi!
Slepenā masas formula ...
Motivācija un iedvesma
Uztura bagātinātāji, kurus nevajadzētu jaukt kopā!
Progresīvās pārslodzes metode
BCAA aminoskābju ietekme uz fizisko slodzi
4 nepieciešamākās uzturvielas
18 veidi kā dažādot proteina garšas
Ēšana pirms/pēc slodzes
Treniņa programmas
Pietupieni bez sāpēm mugurā
Tricepss ...
8 nedēļu plecu programma
Programma krūšu muskuļiem
S.A.I.S. treniņš masai, 4-6 nedēļas
NUTREX masas treniņš
NUTREX LIELO roku treniņš

Kontakti

mob.  27848536 (Ogres raj., Rīga, Latvija)

mob.  27880560 (Valmieras raj., Rīga, Latvija)

 

mail: info@monsterfood.lv

 Draugiem.lv: monsterfood

 Twitter: monsterfood_lv

 Facebook monsterfood.lv

 

PIEGĀDE PA VISU LATVIJU! 

 


Chat with me


Galvenā   »  Trec Nutrition - TESTO (X) PACK

Trec Nutrition - TESTO (X) PACK product card
Izdrukāt

 

 

Jūs piekopjat aktīvu dzīvesveidu, smagi trenējaties un vēlaties dabīgā veidā paaugstināt jūsu ķermeņa  dabīgo anabolisko hormonu  izstrādes līmeni? Jūs nezināt kādus produktus lietot un kombinēt lai maksimizētu treniņu rezultātu un ķermenis atjaunotos ātrāk? Jūs esat izmēģinājis dažādus preparātus, bet neesat atradis piemērotu sev? Tādā gadījumā jaunais produkts no prestižās (X)PACK produktu līnijas ir radīts tieši jums. Vēlamies Jūs iepazīstināt ar jauno TESTO (X) PACK – kompleksu hormonu pastiprinātāju profesionāliem atlētiem. Šī ir labākā un pati drošākā metode, kā veicināt svarīgāko hormonu - testosterona un augšanas hormonu izstrādāšanos organismā vienlaicīgi. Izvēlieties TESTO (X) PACK un jūsu intensīvie treniņi un pareiza diēta beidzot dos Jums acīmredzamus rezultātus. Šis produkts jums pavērs jaunus iespēju apvāršņus, par kādiem pat nebijāt aizdomājušies.

 

Kā hormoni ietekmē metabolismu?

 

Hormoni mūsu organismā ir regulējošas vielas ar ļoti lielu ietekmi uz tādiem procesiem kā vielmaiņa vai muskuļu masas regulācija. Tie sūta signālus muskuļu audiem kas inicializē olbaltumvielu sintēzi. Tiek inicializēta informācijas ribonukleīskābes izstrāde, kas paziņo muskuļu šūnām par nepieciešamību augt vai atjaunoties. Ja ir pieejamas visas nepieciešamās barības vielas, organisms sāk atjaunošanās procesu un papildus proteīnu sintēzi. Hormonāli inicializēti anaboliskie procesi nodrošina to, ka organisms atjaunojas daudz intensīvāk un ar lielāku atjaunošanās rezervi, izraisot muskuļu audu hipertrofiju (šūnu apjoma palielināšanos) un hiperplāziju (šūnu skaita palielināšanos), kas palīdz veicināt gan muskuļu masu gan vairot spēku.

 

Somatrotropīns – augšanas hormons

 


Cilvēka augšanas hormons somatotropīns sastāv no 191 aminoskābes un veidojas hipofīzes rezultātā. Savukārt somatotropīna receptori atrodas uz organisma šūnu apvalkiem. Kad šis hormons atrod uz muskuļa šķiedru šūnas apvalka atbilstošo receptoru, šūnā tiek iedarbināti pastiprināti olbaltumvielu sintēzes procesi. Lai arī augšanas hormons ir svarīgs visa veida sportiskām aktivitātēm, īpaši būtisks tas ir izturības un muskuļu masu audzējošās disciplīnās, kur šis hormons palīdz uzaudzēt lielāku muskuļu masas apjomu un veicina to izturību fizisku slodžu laikā. Daudzos pētījumos arī uzsvērts, ka augšanas hormons stimulē liekās, taukos uzkrātās enerģijas pārstrādi un kavē jaunu tauku uzkrāšanos.

 


Testosterons – vīriešu hormons

 

Vēl viens labi zināms un būtisks hormons ir testosterons. Atšķirībā no augšanas hormona, testosterona specifiskie receptori nav izvietoti uz šūnas apvalka, bet gan šūnas kodolā un citoplazmā. Kad hormons saistās ar receptoriem, tiek uzsākta pastiprināta olbaltumvielu sintēze organismā. Šim hormonam ir tieša anaboliska iedarbība uz muskuļu masas pieaugumu. Testosterons ir arī galvenais vīriešu dzimumhormons, kas atbild par pamata seksuālajām, sekundārajām un terciārajām seksuālajām funkcijām. Šī hormona līmenis vīriešu organismā pakāpeniski samazinās no aptuveni 25 gadu vecuma, kas izraisa muskuļu masas zudumu, pastiprinātu aptaukošanos un pazeminātu libido. Testosterona izstrādi organismā var ietekmēt daudz faktoru. Tajā skaitā nepietiekama fiziskā aktivitāte, nepareizs uzturs, dažādu preparātu intensīva lietošana, kas var novest pie kortizola – cita hormona ar testosteronam antigonisku iedarbību – palielinātas izstrādāšanās organismā.

 

Sinerģija

 

TESTO(X)PACK ir inovatīva  daudzkomponentu formula, kura satur precīzu aktīvo aminoskābju, augu ekstraktu, vitamīnu un minerālu kombināciju. Jums vairāk nevajadzēs pirkt dažādus anaboliskos procesus stimulējošus produktus, jo TREC NUTRITION speciālisti jūsu vietā ir izveidojuši ideāli sabalansētu un ērti lietojamu produktu. Sinerģisks augšanas hormonu pastiprinātājs (GH AMINO BOOSTER) un koncentrēts augu ekstraktu maisījums ar testosterona izstrādi veicinošām īpašībām (VITA-MIN ANABOLIC FACTOR) kopā veido efektīvu un drošu formulu ar plašu iedarbības spektru. TESTO(X)PACK palielina hormonu izstrādi un organisma atjaunošanos, kas palīdz jums maksimizēt rezultātus.

 


GH AMINO BOOSTER ir inovatīva formula, kas apvieno augšanas hormonu sintēzi stimulējošus efektīvākos elementus. Pētījumi apstiprina, ka noteiktu aminoskābju esamība uzturā spēlē noteicošo lomu somatotropīna sintēzē un sekrēcijā. Piemēram, L-arginīns, L-lizīns un L-glutamīns ir daļa no augšanas hormona polipeptīdu ķēdes, citas aminoskābes, piemēram, L-ornitīns procesa laikā tiek bioloģiski pārveidots, tāpēc ir svarīgi uzturēt augstu šīs aminoskābes līmeni. Preparāts satur visas uzskaitītās aminoskābes organismam viegli uzņemamā formā, kā arī citas vielas laba un veselīga miega nodrošināšanai Organisma atjaunošanās un hormonu izstrādes process visaktīvāk notiek miega laikā, tādēļ ir ieteicams nepārtraukts miegs katru dienu vismaz septiņu stundu garumā. Tomēr svarīgākais nav aktīvo vielu daudzums, bet kvalitāte. Ja tādas vielas kā gamma-aminosviestskābe (GABA) vai L-triptofāns tiek uzņemts vakarā, tas palīdz ķermenim atslābināties un jums ir vieglāk aizmigt. GABA ieņem nozīmīgu lomu kā hormona izstrādes stimulācijā tā arī tai ir nomierinoša ietekme, kas palīdz samazināt fiziskas un garīgas slodzes izraisīto stresa līmeni.

 

TESTOFORM MATRIX ir moderna dabīgu sastāvdaļu matrica, kas sekmē testosterona izstrādāšanos un sekrēciju vairākos līmeņos. Viens no galvenajiem elementiem ir asparagīnskābe. Tā tiešā veidā nestimulē olbaltumvielu ražošanas procesu ķermenī, taču tai ir ļoti nozīmīga loma nervu sistēmas un hormonu sekrēcijas nodrošināšanai un steroīdu ģenēzē, tai ir arī būtiska nozīme testosterona agrīnās biosintēzes procesā. Matricā tāpat iekļauti efektīvi augu ekstrakti (Tribulus Terrestris, žeņšeņs, auzas u.c.), kas nodrošina nepieciešamo dabīgo steroīdu analogu aizvietotāju funkciju un ir papildus būvmateriāls testosterona sintēzes procesā. Augu steroīdi tāpat sekmē LH hormona izstrādāšanos, kas kontrolē testosterona daudzumu sēkliniekos un sekmē seksuālo funkciju un libido.


VITA-MIN ANABOLIC FACTOR satur būtiskākos testosterona izstādei nepieciešamos minerālus (cinks, magnijs, selēns) un vitamīnus E un B6. Cinka un magnija loma galvenokārt ir optimāla testosterona līmeņa uzturēšanā un tie aizkavē testosterona pārveidošanos estrogēnā. Savukārt pareizs magnija līmenis organismā palīdz uzturēt lielāku “brīvā testosterona” daudzumu tā aktīvajā formā, kas ir būtiski muskuļu masas pieauguma nodrošināšanai. Tāpat šie minerāli un vitamīni ir iesaistīti spermas ražošanas procesā un tiem piemīt labas antioksidējošas īpašības. Nepietiekams minerālu un vitamīnu daudzums var ietekmēt gan hormonu izstrādāšanos gan arī samazināt seksuālo funkciju.

 

šo produktu var iegādāties šeit: Testo(X)Pack

 Preču salīdzināšana

Pirkumu grozs
Jūsu grozā
nav preču

 €    Ls   

Lietotāju sistēma

E-pasts:
Parole:
»Reģistrēties 
»Aizmirsāt paroli? 

Preču TOP

Mega Mineral Pack
Mega Mineral Pack
€ 7.00 
4.92 Ls

BCAA High Speed -- Cherry-Grapefruit
BCAA High Speed -- Cherry-Grapefruit
€ 20.00 
14.06 Ls

BCAA High Speed -- Lemon
BCAA High Speed -- Lemon
€ 20.00 
14.06 Ls

Whey Pump X-Treme -- Cookies&Cream
Populārākā prece!!
Whey Pump X-Treme -- Cookies&Cream
€ 40.00 
28.11 Ls

Whey Pump X-Treme -- Vanilla
Whey Pump X-Treme -- Vanilla
€ 40.00 
28.11 Ls

Soy Protein Isolate
Soy Protein Isolate
€ 18.00 
12.65 Ls

BCAA High Speed -- Cactus
BCAA High Speed -- Cactus
€ 20.00 
14.06 Ls

CARNOGENIC 1175
CARNOGENIC 1175
€ 25.00 
17.57 Ls

Creatine Micronized 200 mesh
Creatine Micronized 200 mesh
€ 24.00 
16.87 Ls

L-Carnitine 3000
L-Carnitine 3000
€ 30.00 
21.08 Ls

PROTEIN PANCAKES -- Apple pie
PROTEIN PANCAKES -- Apple pie
€ 17.00 
11.95 Ls

Red Hot Gel
Red Hot Gel
€ 15.00 
10.54 Ls

Beta-Alanine 700
Beta-Alanine 700
€ 17.00 
11.95 Ls

Crea 9 Xtreme
Crea 9 Xtreme
€ 21.00 
14.76 Ls

Cm3 - Pineapple
Cm3 - Pineapple
€ 26.00 
18.27 Ls

Cm3 1250
Cm3 1250
€ 26.00 
18.27 Ls

S.A.W.
S.A.W.
€ 20.00 
14.06 Ls

HMB Formula
HMB Formula
€ 32.00 
22.49 Ls

Populāras preces

Sadarbības partneri


S.A.W.
Crea9 banner monsterfood_lv
TREC SAW
Whey Pump Xtreme


homemade Viagra might be one of a zillion traditional preparations known to boost virility.


61 / 301 / 0.1027
on-line.lv Sports Sport Latvijas Reitingi Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos