MONSTERFOOD.LV
Interneta veikals ...
Trec Nutrition

LVRU
JaunumiPreču pasūtīšanaPiegāde un noteikumiKontakti
Geineri
Proteini
Kreatīns
NO & Energy
Aminoskābes
HMB
Anaboliskie kompleksi
Ogļhidrāti
Vitamīni & minerālvielas
Testosterons
Speciālie piedāvājumi
Aksesuāri


Video
Raimonds Liepiņš - Roku treniņš Nr.2 - Georgs5
Raimonds Liepiņš - Roku treniņš - Georgs5
Andris Leišavnieks LV LPF record - Deadlift 340kg
Inčukalns 16.02.2013 - spēka cīņa - labākie momenti
2 Latvijas Kausa posms spiešanā guļus 2013
Raimonds Liepiņš @Latvian (LPF) Bench Press championship 2012
Bench press - Ogre 08.12.2012
Raimonds Liepiņš at Georgs 5 - spiešana uz atkārtojumiem
Raimonds Liepiņš - Reflex CUP 2012
Raimonds Liepiņš - Sigulda 2012 - Spiešana guļus
Trec Nutrition Factory
SAW Trec - super anabolic workout - training TrecTeam
Hannibal for King 2012
Dawid "Giszman" Geler (TRECTEAM)
Trec Nutrition | Trec Zvaigzne | Backstage

Produktu apskati
Trec Nutrition - Crea9 Xtreme
Trec Nutrition - Isolate 100
Trec Nutrition - Vitamin B Complex
Trec Nutrition - DAA Ultra
Trec Nutrition - Collagen Renover
Trec Nutrition - Carnogenic
Trec Nutrition - TESTO (X) PACK
Trec Nutrition - BCAA G-Force
Trec Nutrition - Tribulon Black
Trec Nutrition - Whey Creamy Cocktail
Trec Nutrition - Whey 100
Trec Nutrition - Casein 100
Trec Nutrition - S.A.W.
Trec Nutrition - CM3
Syntrax Super Chain - BCAA
Syntrax Super GLU - glutamīns
Syntrax Guggulbolic - metaboliskais regulators
Syntrax R - antioksidants
Syntrax Nectar Grab N GO - izolāts
Syntrax Radox - antioksidants
Syntrax Matrix 5.0 Multi proteins
Syntrax Whey Shake proteins

Mūsu pakalpojumi
Noderīgs info
Četras iesācēju kļūdas audzējot muskuļu masu
20 uztura pamatprincipi
22 Iemesli ēst banānus
10 svarīgākie minerāli
Dekstroze vai Maltodekstrīns?
Anabolisms vai Katabolisms?
Whey Protein - bieži uzdotie jautājumi
Micellar Casein - bieži uzdotie jautājumi
Beta Alanīns - bieži uzdotie jautājumi
A Vitamīni - bieži uzdotie jautājumi
B Vitamīni - bieži uzdotie jautājumi
C Vitamīni - bieži uzdotie jautājumi
D Vitamīni - bieži uzdotie jautājumi
E Vitamīni - bieži uzdotie jautājumi
K Vitamīni - bieži uzdotie jautājumi
Tribulus - bieži uzdotie jautājumi
Dekstroze - bieži uzdotie jautājumi
Taurīns - bieži uzdotie jautājumi
L-Carnitine - bieži uzdotie jautājumi
AAKG – bieži uzdotie jautājumi
HMB - bieži uzdotie jautājumi
Vitamīni - bieži uzdotie jautājumi
ZMA - bieži uzdotie jautājumi
Kreatīns - bieži uzdotie jautājumi
Glutamīns - bieži uzdotie jautājumi!
Slepenā masas formula ...
Motivācija un iedvesma
Uztura bagātinātāji, kurus nevajadzētu jaukt kopā!
Progresīvās pārslodzes metode
BCAA aminoskābju ietekme uz fizisko slodzi
4 nepieciešamākās uzturvielas
18 veidi kā dažādot proteina garšas
Ēšana pirms/pēc slodzes
Treniņa programmas
Pietupieni bez sāpēm mugurā
Tricepss ...
8 nedēļu plecu programma
Programma krūšu muskuļiem
S.A.I.S. treniņš masai, 4-6 nedēļas
NUTREX masas treniņš
NUTREX LIELO roku treniņš

Kontakti

mob.  27848536 (Ogres raj., Rīga, Latvija)

mob.  27880560 (Valmieras raj., Rīga, Latvija)

 

mail: info@monsterfood.lv

 Draugiem.lv: monsterfood

 Twitter: monsterfood_lv

 Facebook monsterfood.lv

 

PIEGĀDE PA VISU LATVIJU! 

 


Chat with me


Galvenā   »  Trec Nutrition - S.A.W.

Trec Nutrition - S.A.W. product card
Izdrukāt

 

Vēlaties uzlabot savus treniņa rezultātus? Domājat kā to sasniegt? Esat izmēģinājuši visu, bet nekas nesniedz jums vēlamo rezultātu? Jūsu treniņi ir kā cīņa pašam ar savu „vājumu”? nevariet koncentrēties, kad jūsu muskuļi sāk „degt”? katra kustība liek jums kaukt no sāpēm? Izmēģinājāt dažādus pirms treniņa uztura bagātinātājus, bet nekas nedeva tādu efektu kā bija solīts reklāmās? Daudz, dažādu uztura bagātinātāju, lielās, krāsainās burkās, bet nekāda efekta? Noslēpumaini augu un pseidonovatorisku ogļhidrātu maisījumi, kuri nedarbojas un liek jums justies dīvaini? Jums ir nepieciešams SUPER ANABOLISKS ATBALSTS!

 

Esiet profesionālis!


Ja jūs uztveriet savu sporta veidu nopietni, tad arī pret uztura bagātinātājiem jums ir jāattiecas nopietni! Profesionāli treniņi prasa profesionālus produktus! Vienalga, vai jūs esiet kultūrists, cīņu meistars, vai spēka vīrs, jūsu muskuļiem ir nepieciešamas vienas un tās pašas sastāvdaļas, lai ražotu spēku un enerģiju. Tikai pārbaudītas un drošas vielas palīdzēs jums sasniegt vēlamo jebkurā sporta disciplīnā. Neeksperimentējiet ar savu organismu lietojot uztura bagātinātājus, kuri ne vienmēr ir droši un kuri satur maz zināmus un ne testētus ingredientus. Uzticiet eksperimentus zinātniekiem! Meklējat labu pirms treniņa uztura bagātinātāju? Noteikti pārbaudiet cik daudz aktīvu sastāvdaļu ir tā sastāvā, jo tieši tie noteiks kāda būs jūsu izturība un efektivitāte treniņa laikā! Jums nav jāmaksā par nevajadzīgām pildvielām un  „advancētām” kreatīna transporta sistēmām vai aminoskābēm, kuras patiesībā, vairumā gadījumos, ir vienkāršs cukurs! Atcerieties! Pareiza produkta koncentrācija un korekta aktīvo sastāvdaļu deva ir tas, kas dod galējo efektivitāti un nevis burkas vai devas izmērs!

 

Koncentrēts spēks.


 Vēlaties lai jūsu muskuļi būtu lielāki un spēcīgākie, kamēr jūsu kustības kļūst ātrākas, spēcīgākas un precīzākas? Vēlaties stāties pretī savam vājumam un maksimizēt sava ķermeņa potenciālu? Izmēģiniet S.A.W. – viss spēcīgākais pirms treniņa lietošanai domātais uztura bagātinātājs, kādu jebkad ir izveidojusi Trec Nutrition laboratorija.  Izjūtiet neticamu enerģijas pieplūdumu, sajūtiet jaunu treniņa pieredzi. Ar šo, jūsu smadzenes, iegūs lielāku kontroli par muskulatūru. Paceliet savu treniņa režīmu daudz augstākā līmenī. Transformējiet savu ikdienas treniņu uz SUPER ANABOLISKU TRENIŅU!

 

Perfekta sinerģija, tikai testētas sastāvdaļas.

 

S.A.W. sastāvā jūs atradīsiet tikai testētas, drošas un efektīvas aktīvās sastāvdaļas, kuras palīdzēs jums uzvarēt fizisko stagnāciju jau ar pirmo lietošanas reizi. S.A.W. ir kā tīra atbalsta esence – produkts nesatur cukuru, piedevas un pildvielas. Neticami augstais koncentrācijas līmenis (gandrīz 96% no sastāva ir aktīvās sastāvdaļas) un  visaugstākās kvalitātes izejvielas nozīmē, ka katra 5g mērkarote no šī uztura bagātinātāja satur milzīgu daudzumu anaboliska un ergogēniska potenciāla. Sastāvdaļu sinerģiskā darbība dramatiski palielina organisma spēju strādāt ar pilnu atdevi. Tas ne tikai ļauj jums trenēties ilgāk un smagāk, bet arī ļauj organismam sasniegt labākus rezultātus. Uztura bagātinātāja formula aktivizējot galvenos anaboliskos procesus, palīdz jums ātrāk izveidot muskuļu masu, bez pārmērīgas taukaudu uzkrāšanās riska.

 

SUPER Pump vazodilatatori.

 

Ārkārtīgi spēcīga, uzlabota, slāpekļa oksīda (NO) pastiprinātāja matrica, kuras darbība ir apstiprināta ar vairākiem zinātniskiem pētījumiem. Pareizas alfa-ketoglutarāta un L-arginīna malāta devas, kombinācijā ar citrulīna malātu, ātri izraisa NO sintēzi organismā. Lai maksimizētu šo sastāvdaļu potenciālu, produktam ir pievienots  ViNitrox ™ - patentēts ābolu un vīnogu ekstrakts. Dabīgie augu polifenoli, kas ir ietverti šajā ekstraktā, aktivizē enzīmu, kurš kontrolē NO ražošanu organismā. Tas uzlabo tā darbību, rezultātā tiek iegūts vairāk NO un tā ilgāka aktivitāte. Šīs darbības efektivitāti var novērot jau no paša treniņa sākuma, vienlaikus pilnīga vaskularizācija nemazinās un saglabājas krietni ilgāk nekā citiem produktiem. Muskulatūra tiek labāk apasiņota visa treniņa laikā, nodrošinot to ar nepieciešamajām uzturvielām un skābekli.

 

Anaboliskās Enerģijas maksimizators.

 

Tā ir īpaša sastāvdaļu recepte, kura maksimizē enerģijas ražošanu intensīva un pagarināta treniņa laikā. Liela deva ar beta-alaninu novērš pirmslaicīgu muskulatūras nogurumu un samazina skābes līmeni. Karnozīns veidojas kā dabīgs buferis, kurš palīdz uzturēt optimālu metabolisku kondīciju intensīvam darbam šūnu līmenī. Tā rezultātā samazinās pēc treniņa muskulatūras sāpes, turpretī intensīva muskulatūras kontrakcijas vairs nepavada „dedzinošas” sajūtas. Enerģijas matrica ir papildināta arī ar labi izpētītiem, aktīviem neirostimulatoriem.  Šīs sastāvdaļas stimulē nervu sistēmu un uzlabo spēju koncentrēties, paliedzot smadzenēm panākt pilnīgu kontroli pār muskuļa aktivitāti. Taurīns un L-tirozīns aktivizē neirotransmiterus, kas paātrina nervu impulsu pārraidi un aizkavē nogurumu. Kofeīns pastiprina vielmaiņu un uzlabo centrālās nervu sistēmas funkciju. Tas stimulē organismu intensīvam darbam, kā arī uzlabo enerģijas ražošanu.

 

Kreatīna deva


Intensīvs treniņš izraisa strauju metabolisko procesu paātrināšanos muskulatūras šūnās. Lai spētu uzturēt enerģētisko transporta sistēmu, kura ir tik ļoti nepieciešama muskulatūras kontrakcijām, ir nepieciešamas liels daudzums ar ATP (adenozīna trifosfāts). Kreatīns ir ļoti svarīgs lai nodrošinātu šo tik būtiski svarīgu šūnu degvielu. S.A.W. satur efektīvas, sinerģiskas kreatīna formas – monohidrāts, malāts un etilesters. Šo trīs dažādo kreatīna formu kokteilis optimizē transportēšanu un absorbciju. Muskulatūra tiek labāk apgādāta ar kreatīnu, kamēr ATP piegāde ātrāk reģenerējas.  Tas palielina spēku un muskulatūras šķiedru kontrakciju ātrumu, kas tieši palīdz palielināt vingrojumu slodzi un līmeni.

 

Kas var lietot šo uztura bagātinātāju?

 

S.A.W. ir universāla formula, ieteicama profesionāliem atlētiem, jo īpaši, intensīvām fiziskām slodzēm vai treniņa stagnāciju gadījumos. S.A.W. ir spēcīga un efektīva formula, kuras ārkārtējais enerģiskais efekts būs jūtams jau no pirmās devas. Regulāra lietošana palīdzēs uzbūvēt tīru muskuļu masu un iegūt vērā redzamus treniņa rezultātus, jo īpaši tādās disciplīnās kur ir nepieciešams augsts spēka līmenis un izturība. Šis produkts tiek rekomendēts kultūristiem, cīņu meistariem, svarcēlājiem, trīscīņniekiem un citiem spēka atlētiem.

 

Šo produktu var nopirkt šeit: S.A.W. 200g un S.A.W. 400g 

 


Preču salīdzināšana

Pirkumu grozs
Jūsu grozā
nav preču

 €    Ls   

Lietotāju sistēma

E-pasts:
Parole:
»Reģistrēties 
»Aizmirsāt paroli? 

Preču TOP

Mega Mineral Pack
Mega Mineral Pack
€ 7.00 
4.92 Ls

BCAA High Speed -- Cherry-Grapefruit
BCAA High Speed -- Cherry-Grapefruit
€ 20.00 
14.06 Ls

BCAA High Speed -- Lemon
BCAA High Speed -- Lemon
€ 20.00 
14.06 Ls

Whey Pump X-Treme -- Cookies&Cream
Populārākā prece!!
Whey Pump X-Treme -- Cookies&Cream
€ 40.00 
28.11 Ls

VIT. D3+K2 [MK-7]
VIT. D3+K2 [MK-7]
€ 12.00 
8.43 Ls

Soy Protein Isolate
Soy Protein Isolate
€ 18.00 
12.65 Ls

BCAA High Speed -- Cactus
BCAA High Speed -- Cactus
€ 20.00 
14.06 Ls

Creatine Micronized 200 mesh
Creatine Micronized 200 mesh
€ 24.00 
16.87 Ls

Beta-Alanine 700
Beta-Alanine 700
€ 17.00 
11.95 Ls

Crea 9 Xtreme
Crea 9 Xtreme
€ 21.00 
14.76 Ls

Cm3 - Pineapple
Cm3 - Pineapple
€ 26.00 
18.27 Ls

S.A.W.
S.A.W.
€ 20.00 
14.06 Ls

HMB Formula
HMB Formula
€ 32.00 
22.49 Ls

Populāras preces

Sadarbības partneri


S.A.W.
BSN syntha 6
ON Amino
Nutrex BIG


homemade Viagra might be one of a zillion traditional preparations known to boost virility.


53 / 2520 / 0.0979
on-line.lv Sports Sport Latvijas Reitingi Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos