MONSTERFOOD.LV
Interneta veikals ...
SAW

LVRU
JaunumiPreču pasūtīšanaPiegāde un noteikumiKontakti
Geineri
Proteini
Kreatīns
NO & Energy
Aminoskābes
HMB
Anaboliskie kompleksi
Ogļhidrāti
Vitamīni & minerālvielas
Testosterons
Tauku dedzinātāji
Speciālie piedāvājumi
Želejas & Krēmi
Aksesuāri


Video
Raimonds Liepiņš - Roku treniņš Nr.2 - Georgs5
Raimonds Liepiņš - Roku treniņš - Georgs5
Andris Leišavnieks LV LPF record - Deadlift 340kg
Inčukalns 16.02.2013 - spēka cīņa - labākie momenti
2 Latvijas Kausa posms spiešanā guļus 2013
Raimonds Liepiņš @Latvian (LPF) Bench Press championship 2012
Bench press - Ogre 08.12.2012
Raimonds Liepiņš at Georgs 5 - spiešana uz atkārtojumiem
Raimonds Liepiņš - Reflex CUP 2012
Raimonds Liepiņš - Sigulda 2012 - Spiešana guļus
Trec Nutrition Factory
SAW Trec - super anabolic workout - training TrecTeam
Hannibal for King 2012
Dawid "Giszman" Geler (TRECTEAM)
Trec Nutrition | Trec Zvaigzne | Backstage

Produktu apskati
Trec Nutrition - Crea9 Xtreme
Trec Nutrition - Isolate 100
Trec Nutrition - Vitamin B Complex
Trec Nutrition - DAA Ultra
Trec Nutrition - Collagen Renover
Trec Nutrition - Carnogenic
Trec Nutrition - TESTO (X) PACK
Trec Nutrition - BCAA G-Force
Trec Nutrition - Tribulon Black
Trec Nutrition - Whey Creamy Cocktail
Trec Nutrition - Whey 100
Trec Nutrition - Casein 100
Trec Nutrition - S.A.W.
Trec Nutrition - CM3
Syntrax Super Chain - BCAA
Syntrax Super GLU - glutamīns
Syntrax Guggulbolic - metaboliskais regulators
Syntrax R - antioksidants
Syntrax Nectar Grab N GO - izolāts
Syntrax Radox - antioksidants
Syntrax Matrix 5.0 Multi proteins
Syntrax Whey Shake proteins

Mūsu pakalpojumi
Noderīgs info
Četras iesācēju kļūdas audzējot muskuļu masu
20 uztura pamatprincipi
22 Iemesli ēst banānus
10 svarīgākie minerāli
Dekstroze vai Maltodekstrīns?
Anabolisms vai Katabolisms?
Whey Protein - bieži uzdotie jautājumi
Micellar Casein - bieži uzdotie jautājumi
Beta Alanīns - bieži uzdotie jautājumi
A Vitamīni - bieži uzdotie jautājumi
B Vitamīni - bieži uzdotie jautājumi
C Vitamīni - bieži uzdotie jautājumi
D Vitamīni - bieži uzdotie jautājumi
E Vitamīni - bieži uzdotie jautājumi
K Vitamīni - bieži uzdotie jautājumi
Tribulus - bieži uzdotie jautājumi
Dekstroze - bieži uzdotie jautājumi
Taurīns - bieži uzdotie jautājumi
L-Carnitine - bieži uzdotie jautājumi
AAKG – bieži uzdotie jautājumi
HMB - bieži uzdotie jautājumi
Vitamīni - bieži uzdotie jautājumi
ZMA - bieži uzdotie jautājumi
Kreatīns - bieži uzdotie jautājumi
Glutamīns - bieži uzdotie jautājumi!
Slepenā masas formula ...
Motivācija un iedvesma
Uztura bagātinātāji, kurus nevajadzētu jaukt kopā!
Progresīvās pārslodzes metode
BCAA aminoskābju ietekme uz fizisko slodzi
4 nepieciešamākās uzturvielas
18 veidi kā dažādot proteina garšas
Ēšana pirms/pēc slodzes
Treniņa programmas
Pietupieni bez sāpēm mugurā
Tricepss ...
8 nedēļu plecu programma
Programma krūšu muskuļiem
S.A.I.S. treniņš masai, 4-6 nedēļas
NUTREX masas treniņš
NUTREX LIELO roku treniņš

Kontakti

mob.  27848536 (Ogres raj., Rīga, Latvija)

mob.  27880560 (Valmieras raj., Rīga, Latvija)

 

mail: info@monsterfood.lv

 Draugiem.lv: monsterfood

 Twitter: monsterfood_lv

 Facebook monsterfood.lv

 

PIEGĀDE PA VISU LATVIJU! 

 


Chat with me


Galvenā   »  Noderīgs info   »  Slepenā masas formula ...

Slepenā masas formula ...
Izdrukāt

                                      

 
Visticamāk, ka jūs lasiet šo rakstu, jo jūs meklējat atbildes. Jūs gribiet uzzināt šo „noslēpumu”, kā uzņemt svaru, audzēt muskuļus ... Teikšu tā, nav nekāda noslēpuma. Nav nekādu burvju tablešu, kuras audzētu reālu gaļu uz jūsu kauliem. Tāpat kā viss pārējais šajā dzīvē, viss tiek panākts ar smagu darbu. Es zinu, ka jūs nevēlaties to dzirdēt, bet tāda ir patiesība. Ja vēlaties ātras atbildes no sērijas, kā uzaudzēt muskuļus 7 dienu laikā, tad meklējiet atbildes populāros „muskuļu” žurnālos, bet ja jums ir apnicis tas „bullshits” tad turpiniet lasīt ...
 
Ja vēlaties palielināt svaru, tad jums ir „jāuzbrūk” ēdienam ar tādu pašu sparu, ar kādu jūs cīnieties trenažieru zālē, savu piegājienu laikā. Vēlaties zināt, cik svarīga ir maltīte? Es drīzāk izlaistu kādu treniņu nekā izlaistu ēdienreizi. Tas jums ir jāiekaļ savā prātā!!!! Jums ir arī jāsaprot, kad runa iet par sporta uzturu, tad nav tāda jēdziena - tas kas der vienam, der visiem! Es jums došu kaut kādas pamatnostādnes, kur, ko, cik daudz, taču ja vēlaties būt nopietns kultūrists, jums vajadzēs to visu „piedzīt” savai, konkrētajai situācijai.
 
Masas audzēšana ir tikpat smags darbs kā jebkura cita stingra diēta. Tas ir grūti. Jums būs jābūt disciplinētiem, tieši tāpat kā trenējoties.
 
Laiks.
 
Pirmkārt. Apsēdieties, un sarakstiet uz papīra ēšanas plānu, kuru jums būs jāievēro. Kādēļ pierakstīt? Pierakstot būs mazāka iespējamība, ka jūs „izkritīsiet no vilciena”. Mērķis – vismaz sešas ēdienreizes katru dienu. Laiks starp ēdienreizēm ir 2-3 stundas. Pieņemsim, ka jūs, tāpat kā es, guļat 9 stundas, tas nozīmē, ka jums ir 15 stundas, kuras jūs pavadiet nomodā, un šīs 15 stundas jums ir jāizdala ar tām sešām ēdiena reizēm.
 
Kā jau minēju iepriekš, tiklīdz jūs sastādiet ēšanas sarakstu, turieties pie tā! Kāpēc? Tādēļ ka jūsu organisms adaptēsies pie tā! Smagi trenējoties, jūsu organisms kļūst atkarīgs no papildus uztura vielām. Piemēram, ja jūs sevi esat pieradinājies ēst 11 no rīta, un izlaižat šo ēdiena reizi, jūsu organisms kļūst par kanibālu un sāk ēst jūsu tik smagā ceļā iegūto muskulatūru!!!!!
 
Jūsu pirmajai maltītei būtu jābūt uzreiz pēc pamošanās. Pēdējai maltītei būtu jābūt pirms pašas gulētiešanas. Ir daudzi „eksperti” kuri jums teiks – neēdiet pirms miega. Es saku – sūtiet viņus ... . Kamēr jūs neēdīsiet makaronus vai saldumus pirms miega, viss būs viss labākajā kārtībā! Atceries, kamēr Jūs guļat, jūsu organisms ir BADĀ!. Pabarojiet to! Auzu pārslas ar proteīnu ir tas ko es ēdu pirms miega. Laba opcija ir 0,5% biezpiens ... utt.
 
Kalorijas.
 
Tagad, kad jums ir skaidrs, par ēšanas laikiem, parunāsim par kalorijām. 9 kalorijas uz katru jūsu ķermeņa mārciņu ir tas, ko es saucu par „lūzera diētu”. 9 kalorijas ir piramīdas topā, ja jūs vēlaties nodedzināt tauku slāni. 15 kalorijas uz katru mārciņu svara būtu tāda kā starta robeža priekš iesācēja. Sāciet ar šīm 15 kalorijām un pēc 2-4 nedēļām palieliniet savu kaloriju diētu. Piemēram, 90 kg sportists var sākt ar 3000 kalorijām un ar laiku tās palielināt.
 
„ļaudis mēdz nākt klāt un jautāt: „kā tu dabūji savas 55cm rokas?” Lielākā daļa, kad uzzina kā es viņas dabūju, vairs nevēlas sev tādas rokas ...”
 
Pēc savas pieredzes varu teikt, ka lielākajai daļai cilvēku vienkārši nav veselā saprāta. Cilvēki meklē visādus veidus kā saīsināt izaugsmes laiku, grib momentālus rezultātus. Bet ne šajā sporta veidā! Jums ir nepieciešams laiks izaugsmei, kaut vai lai saprastu, kas strādā un kas nē!
 
Tātad, ja jūs esat 90 kg sportists, nesāciet ar 4000 kaloriju diētu uzreiz! Vienalga, vai jūs audzējat masu vai metat nost, neizmantojiet šoka terapiju! Nevajag pārslogot savu organismu ar mežonīgu kaloriju pieaugumu vai otrādi, ar samazinājumu. Piemēram, ja jūs savu 200g proteīna diētu palieliniet uz 400g dienā, kā jūsu organisms to metabolizēs??? Pusi no tā viņš vienkārši izmetīs laukā! Atcerieties, nesteidzieties, visa pamatā ir konstants pieaugums. Sāciet mierīgi un tad pakāpeniski palieliniet savu diētu!
 
Attiecība.
 
Parunāsim par proteīna, ogļhidrātu un tauku attiecībām diētā. Te būs: 50% proteīns, 35-40% ogļhidrāti un 10-15% tauki. Vēl viens veids kā rēķināt ir 4g proteīna uz katru kg, 3g ogļhidrātu uz katru kg. Runājot par taukiem, es tos speciāli nepievienoju savai diētai. Taukus es uzņemu ar ēdienu, piemēram, olas, vista un gaļa. Proteinam ir viss lielāka nozīme, tādēļ pārliecinieties, ka proteīns tiek uzņemts ar katru ēdiena reizi. Tā kā par piemēru mēs visur minam 90kg sportistu, tad viņam būtu jāapēd 400g proteīna un 300g ogļhidrātu katru dienu. Sadaliet to visu uz sešām ēdiena reizēm un jūs iegūsiet 67g proteīna, 50g ogļhidrātu un 20g tauku katrā ēdiena reizē.
 
Runājot par pārtiku, ir ļoti daudz visa kā, ko varam izvēlēties savam uzturam. Kā proteīna avotam , es dodu priekšroku liesai gaļai un vistai. Bet tajā paša laikā es apēdu ļoti daudz olas, tītara gaļu, zivis. Uzturā lietoju arī dažādus uztura bagātinātājus, taču pašu pamatu cenšos uzņemt ar normālu ēdienu un uztura bagātinātājs man ir kā sekundārais ēdiens, kurš nodrošina trūkstošās kalorijas, olbaltuma gramus utt.
 
Attiecībā uz ogļhidrātiem, es rīkojos nedaudz atšķirīgi. Es izvēlos vienu ogļhidrātu avotu un pie tā arī palieku. Esmu sapratis, ka mans organisms diez ko labi nejūtas lietojot makaronus, rīsus, maizi. 90% no maniem ogļhidrātiem nāk no auzām. Auzas lieliski strādā manā labā. Auzas ir arī ļoti labs šķiedru vielu avots. Es apēdu katru dienu vismaz 500g auzas, un tas sastāda apmēram 2000 kalorijas. Manas diētas izmaksas ir lielas, taču tas ir vēl viens upuris, kurš ir jānes, lai gūtu panākumus.
 
Tas ko es rakstīju augstāk, var tikt uztverts tikai kā pamats, no kura jūs varat izdarīt kaut kādus secinājumus un gūt kaut kādu labumu sev. Kāpēc? Jo ir vēl daudz citu dažādu faktoru, kuri var ietekmēt masas uzņemšanu, kā piemēram, jūsu ģenētika, treniņu biežums, intensitāte, un daudzas citas lietas. Piemēram, vienam vajadzēs tikai papildus 500 kalorijas, lai viņš sāktu augt, citam tās būs 1000 kalorijas. Un kaut kādā brīdi, viss apstāsies un jums būs atkal jāpārskata savs „augšanas plāns”. Tas ko es gribu teikt, ieslēdziet savu veselo sapratu, par kuru lielākā daļa ir aizmirsusi un eksperimentējiet. Izziniet sevi. Dariet tikai to, kas jums dod rezultātu. Kultūrisma pamatā ir zināšanas un sevis analīze, Tādēļ ir ļoti svarīgi visu analizēt, cik daudz kalorijas, cik daudz gramu, kādus ogļhidrātus ... utt.
 
Kultūrisms ir kā zinātne. Jūs pamainiet kādu lietu un vērojiet, kāds būs rezultāts. Pamainiet atkal kaut ko un atkal vērojiet. Ātrāk vai vēlāk, bet jūs atradīsiet pareizo pieeju un pareizo veidu, kas strādās un dos rezultātu. Situācija, 15 kalorijas nav devušas gaidīto rezultātu pēc 4 nedēļām. Jūs jūtaties stiprāks trenažieru zālē, bet reālas muskuļu masas pieauguma nav. Palieliniet savu diētu uz 17 kalorijām uz katru mārciņu jūsu svara. Nākamās 4 nedēļas vērojiet sevi, analizējiet, pāranalizējiet. Jūs variet darīt tā, vai arī kā lielais vairums - mēģināt uzminēt uz labu laimi. Es, piemēram, nevaru atļauties „minēt”!
 
Man ir ļoti paveicies, jo man ir laba ģenētika. Man vienmēr ir bijis apkārt bars ar powerlifteriem kuri man ir rādījuši vingrinājumu pamatus, kā arī stāstījuši par savām diētām. Protams, man bija lielas vēders, es svēru 155 kg. Es varēju uzvilkt (deadlift) 318kg un uzspiest no krūtīm 225 kg. Mana roka bija 60+ cm. Tad draugs mani pierunāja piedalīties bodybuildinga šovā. Es izpētīju ļoti daudz informācijas par kultūrismu. Es pārveidoju savu diētu. Pirmajās divās nedēļās es nometu 13 kg. Es sāku ar kardio vingrinājumiem. Sāku lietot temogēniskus preparātus. Palielināju savus kardio vingrinājumus. Beigās jau mani kardio vingrinājumi aizņēma 2 stundas katru dienu, plus treniņi, pozēšana. Kad es nonācu līdz tai dienai, kad bija jākāpj uz skatuves, es biju nometis 40kg. Es uzvarēju super smagajā klasē pēc 3 mēnešu diētas un intensīviem treniņiem. Arī šodien es esmu LIELS, taču man ir ABS.
 
Attieksme.
 
Kas atdala pirmo vietu no trešās? Tā ir disciplīna, pilnīga atdošanas mērķim un ļoti smags darbs. Nemeklējiet vieglākos ceļus – tādu nav!
 
Autors: anonīms.

Preču salīdzināšana

Pirkumu grozs
Jūsu grozā
nav preču

 €    Ls   

Lietotāju sistēma

E-pasts:
Parole:
»Reģistrēties 
»Aizmirsāt paroli? 

Preču TOP

Mega Mineral Pack
Mega Mineral Pack
€ 7.00 
4.92 Ls

BCAA High Speed -- Cherry-Grapefruit
BCAA High Speed -- Cherry-Grapefruit
€ 20.00 
14.06 Ls

BCAA High Speed -- Lemon
BCAA High Speed -- Lemon
€ 20.00 
14.06 Ls

Whey Pump X-Treme -- Cookies&Cream
Populārākā prece!!
Whey Pump X-Treme -- Cookies&Cream
€ 40.00 
28.11 Ls

Whey Pump X-Treme -- Vanilla
Whey Pump X-Treme -- Vanilla
€ 40.00 
28.11 Ls

Soy Protein Isolate
Soy Protein Isolate
€ 18.00 
12.65 Ls

BCAA High Speed -- Cactus
BCAA High Speed -- Cactus
€ 20.00 
14.06 Ls

CARNOGENIC 1175
CARNOGENIC 1175
€ 25.00 
17.57 Ls

Creatine Micronized 200 mesh
Creatine Micronized 200 mesh
€ 24.00 
16.87 Ls

L-Carnitine 3000
L-Carnitine 3000
€ 30.00 
21.08 Ls

PROTEIN PANCAKES -- Apple pie
PROTEIN PANCAKES -- Apple pie
€ 17.00 
11.95 Ls

Red Hot Gel
Red Hot Gel
€ 15.00 
10.54 Ls

Beta-Alanine 700
Beta-Alanine 700
€ 17.00 
11.95 Ls

Crea 9 Xtreme
Crea 9 Xtreme
€ 21.00 
14.76 Ls

Cm3 - Pineapple
Cm3 - Pineapple
€ 26.00 
18.27 Ls

Cm3 1250
Cm3 1250
€ 26.00 
18.27 Ls

S.A.W.
S.A.W.
€ 20.00 
14.06 Ls

HMB Formula
HMB Formula
€ 32.00 
22.49 Ls

Populāras preces

Sadarbības partneri


NitroBolon II Limited Edition
BSN syntha 6
ON Amino
Nutrex BIG


homemade Viagra might be one of a zillion traditional preparations known to boost virility.


33 / 163 / 0.0820
on-line.lv Sports Sport Latvijas Reitingi Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos