MONSTERFOOD.LV
Interneta veikals ...
Trec Nutrition

LVRU
JaunumiPreču pasūtīšanaPiegāde un noteikumiKontakti
Geineri
Proteini
Kreatīns
NO & Energy
Aminoskābes
HMB
Anaboliskie kompleksi
Ogļhidrāti
Vitamīni & minerālvielas
Testosterons
Speciālie piedāvājumi
Aksesuāri


Video
Raimonds Liepiņš - Roku treniņš Nr.2 - Georgs5
Raimonds Liepiņš - Roku treniņš - Georgs5
Andris Leišavnieks LV LPF record - Deadlift 340kg
Inčukalns 16.02.2013 - spēka cīņa - labākie momenti
2 Latvijas Kausa posms spiešanā guļus 2013
Raimonds Liepiņš @Latvian (LPF) Bench Press championship 2012
Bench press - Ogre 08.12.2012
Raimonds Liepiņš at Georgs 5 - spiešana uz atkārtojumiem
Raimonds Liepiņš - Reflex CUP 2012
Raimonds Liepiņš - Sigulda 2012 - Spiešana guļus
Trec Nutrition Factory
SAW Trec - super anabolic workout - training TrecTeam
Hannibal for King 2012
Dawid "Giszman" Geler (TRECTEAM)
Trec Nutrition | Trec Zvaigzne | Backstage

Produktu apskati
Trec Nutrition - Crea9 Xtreme
Trec Nutrition - Isolate 100
Trec Nutrition - Vitamin B Complex
Trec Nutrition - DAA Ultra
Trec Nutrition - Collagen Renover
Trec Nutrition - Carnogenic
Trec Nutrition - TESTO (X) PACK
Trec Nutrition - BCAA G-Force
Trec Nutrition - Tribulon Black
Trec Nutrition - Whey Creamy Cocktail
Trec Nutrition - Whey 100
Trec Nutrition - Casein 100
Trec Nutrition - S.A.W.
Trec Nutrition - CM3
Syntrax Super Chain - BCAA
Syntrax Super GLU - glutamīns
Syntrax Guggulbolic - metaboliskais regulators
Syntrax R - antioksidants
Syntrax Nectar Grab N GO - izolāts
Syntrax Radox - antioksidants
Syntrax Matrix 5.0 Multi proteins
Syntrax Whey Shake proteins

Mūsu pakalpojumi
Noderīgs info
Četras iesācēju kļūdas audzējot muskuļu masu
20 uztura pamatprincipi
22 Iemesli ēst banānus
10 svarīgākie minerāli
Dekstroze vai Maltodekstrīns?
Anabolisms vai Katabolisms?
Whey Protein - bieži uzdotie jautājumi
Micellar Casein - bieži uzdotie jautājumi
Beta Alanīns - bieži uzdotie jautājumi
A Vitamīni - bieži uzdotie jautājumi
B Vitamīni - bieži uzdotie jautājumi
C Vitamīni - bieži uzdotie jautājumi
D Vitamīni - bieži uzdotie jautājumi
E Vitamīni - bieži uzdotie jautājumi
K Vitamīni - bieži uzdotie jautājumi
Tribulus - bieži uzdotie jautājumi
Dekstroze - bieži uzdotie jautājumi
Taurīns - bieži uzdotie jautājumi
L-Carnitine - bieži uzdotie jautājumi
AAKG – bieži uzdotie jautājumi
HMB - bieži uzdotie jautājumi
Vitamīni - bieži uzdotie jautājumi
ZMA - bieži uzdotie jautājumi
Kreatīns - bieži uzdotie jautājumi
Glutamīns - bieži uzdotie jautājumi!
Slepenā masas formula ...
Motivācija un iedvesma
Uztura bagātinātāji, kurus nevajadzētu jaukt kopā!
Progresīvās pārslodzes metode
BCAA aminoskābju ietekme uz fizisko slodzi
4 nepieciešamākās uzturvielas
18 veidi kā dažādot proteina garšas
Ēšana pirms/pēc slodzes
Treniņa programmas
Pietupieni bez sāpēm mugurā
Tricepss ...
8 nedēļu plecu programma
Programma krūšu muskuļiem
S.A.I.S. treniņš masai, 4-6 nedēļas
NUTREX masas treniņš
NUTREX LIELO roku treniņš

Kontakti

mob.  27848536 (Ogres raj., Rīga, Latvija)

mob.  27880560 (Valmieras raj., Rīga, Latvija)

 

mail: info@monsterfood.lv

 Draugiem.lv: monsterfood

 Twitter: monsterfood_lv

 Facebook monsterfood.lv

 

PIEGĀDE PA VISU LATVIJU! 

 


Chat with me


Galvenā   »  Treniņa programmas   »  NUTREX masas treniņš

masas treniņš
Izdrukāt

Lai kļūtu LIELS ir jāceļ LIELI svari ... šāds moto dominē kultūrisma aprindās. Ir daudz lasīts par Mr. Olympia, kurš taisa pietupienus ar 320kg, no krūtīm spiež 230kg, vai arī kā kāds pro bodybuilderis apraksta savu kāju treniņu ar 680kg kāju trenažierī ...

 
Nav nekāds pārsteigums, ka šī „go heavy or go home” filozofija ir spēcīgi ietekmējusi cilvēku treniņu stilu, es runāju par tiem, kuri ir uzlikuši milzīgus svarus un tad šķībi greizi mēģina panākt divus vai trīs atkārtojumus. Pietupieni tiek veikti tikai ar ¼ daļu no visa kustību diapazona, bet katrā stieņa galā ir saspraustas visas iespējamās ripas. Tas palielina jūsu EGO, taču tas nepalielina jūsu kāju muskuļus! Bicepsu treniņš no lieliska vingrinājuma pārvēršas par jūsu muguras apakšas izturības treniņu jo uz stieņa ir uzlikts tik liels svars, kad bez iešūpošanas stieni nevariet pacelt .... un visbeidzot, super ego vingrinājums – stieņa spiešana uz krūtīm, mūsdienās tas jau ir kļuvis par standarta mērvienību, kā noteikt cilvēka spēku, respektīvi tiek spiests svars uz 1 vai 2 atkārtojumiem. Tā vietā lai veiktu atkārtojumus ar normālu svaru, ar labu formu un labu slodzi uz krūts muskuli, lielākā daļa mēģina uzspiest svaru izmantojot visu kas viņiem ir: rokas, priekš delnas, muguru, daži pat atrauj savas pakaļas no sola, lai tik tas svars uzietu augšā. Ja gadījumā nesanāk, tad vienīgais glābiņš ir tas, kurš stāv aiz stieņa...


Vairumā gadījumos cilvēki, izmanto pārlieku lielus svarus un kompensē to ar šūpošanu, sliktu formu, atsitienu utt. Tā vietā lai koncentrētos uz muskuli, visa koncentrācija notiek uz kustību!


Atsaucoties uz aukstāk rakstīto, vispirms kas būtu jāizdara ienākot trenažieru zālē – IR JĀATSTĀJ SAVS EGO AIZ ZĀLES DURVĪM! Jūs esiet šeit atnākuši lai trenētu savu muskulatūru, nevis savu EGO. Atcerieties, jūs esiet kultūrists un tas nozīmē, ka jūs gribiet attīstīt savu muskulatūru, audzēt muskuļus ... muskulatūrai ir jābūt precīzai! Jūs neesat svarcēlājs kuram vienīgais mērķis ir uzcelt pēc iespējas lielāku svaru un ir vienalga kādā veidā to panākt. Ir liela atšķirība starp kultūristiem un svarcēlājiem: Kultūristi koncentrējas uz saviem muskuļiem brīdī kad tie strādā, svarcēlāji koncentrējas uz svaru ar kuru viņi strādā!!! Šis ir viens no galvenajiem priekšnoteikumiem, ja jūs gribat kļūt par kultūristu! Koncentrējieties uz saviem muskuļiem un aizmirstiet par svaru, kuru jūs ceļat!

 
Ko darīt? Kā pareizāk darīt?

 
1. Samazināt savu darba svaru par 30%. Lielākajai daļai lasītāju šī ideja nepatiks un daļa domās ka esmu jucis, taču samazināts darba svars ļaus jums strādāt ar pareizu stāju, labāku formu, tehniku un izdarīt vairāk atkārtojumus! To sauc par kontrolētu muskuļu treniņu! Samazināts svars ļaus jūsu smadzenēm vairāk koncentrēties uz muskuli, kuru jūs trenējiet! Tā vietā lai cīnītos ar krūšu muskuli spiežot 90kg uz 5-6 reizēm, pamēģiniet spiest 80kg uz 12 reizēm! Šāds svars ļaus jums atslēgts plecus, tricepsu un koncentrēties uz krūts muskuli. šādai treniņa pieejai būtu jābūt visiem vingrinājumiem bez izņēmuma. Šādi trenējoties jūs ievērosiet, ka jūsu muskuļi tiek piepumpēti daudz vispārīgāk un dziļāk! Iemesls, jūsu muskulis tiek trenēts daudz smagāk kā jebkad iepriekš. Likvidējot savu ego, nepareizu stāju, šūpošanos, jūs variet vairāk koncentrēties uz savu muskuli kurš tajā brīdī strādā!

 

2.Visus vingrinājumus izdariet ar 10-15 atkārtojumiem, lai dotu saviem muskuļiem stimulu augt, muskulim ir jādod pietiekami liela slodze pietiekami ilgā laikā un tas process ir jāatkārto vairakkārt. Vienkāršiem vārdiem runājot tas nozīmē muskuļu hipertrofiju (muskuļu šķiedru sabiezēšana), kura iestājas tad, kad jūs izmantojiet 10-15 atkārtojumus, 12 ir ideālais vidusceļš! 12 atkārtojumi ir pietiekošs daudzums lai muskulis iegūtu pietiekami lielu spriedzi un muskulim būtu nepieciešamība augt! Šis process ir jāatkārto vairākas reizes treniņa laikā, jo tam ir izšķiroša nozīme! Cik daudz reizes jāatkārto, skaties punktu nr.3

 

3.8-10 piegājieni lielajām muskuļu grupām un 6-8 piegājieni mazajiem muskuļiem! Kad esiet tikuši līdz 10-15 atkārtojumiem, atslēga uz panākumiem ir piegājienu skaits. 8-10 piegājieni lielajiem un 6-8 piegājieni mazajiem muskuļiem ir tas kas liek jūsu muskuļiem pielāgoties un atbildēt ar savu muskuļu šķiedru izaugsmi! Lai izvairītos no psiholoģiskā noguruma/garlaicības jums nevajadzētu veikt vairāk kā 2-3 piegājienus vienam vingrinājumam! Piemēram, kājas: 2 piegājieni pietupieniem + 2 piegājieni kāju presei + 2 piegājieni kāju liekšanai aizmugurei+2 piegājieni kāju taisnošanai trenažierī. Bicepsiem: 2 piegājieni ar stieni+2piegājieni ar hantelēm+2piegājieni crossoverī. Atpūta starp piegājieniem ir 2 minūtes, izņēmums varētu būt kājas, kur būtu vajadzīgas 3 minūtes, lai normalizētu elpošanu.

 

4.Frekvence. Tā kā jūs vairs neizmantojiet milzīgus svarus, jūsu locītavām, saitēm un centrālajai nervu sistēmai (CNS) vajag mazāk laika lai atjaunotos. Mēģiniet katru muskuli trenēt reizi 5-6 dienās. Var sadalīt programmu 4 dienās, piemēram: 1.diena – pleci un triceps; 2.diena- mugura, ikri; 3.diena krūtis, biceps; 4.diena – kājas.

 

5.Progress. Kā jau augstāk tika minēts, tad 10-15 atkārtojumi ir ideālais cipars. Ja jūs variet izdarīt vairāk kā 15 atkārtojumus, jums ir jāpalielina darba svars. Palielināšana ir 1-2 kg! Pārliecinieties, ka neesiet pielikuši pārāk lielu svaru, lai jūs nenokristu zem 10 atkārtojumiem, jo tādējādi jūs upurēsiet vingrinājuma tehnisko izpildījumu un samazināsies produktivitāte. Tā kā jūsu galvenais uzsvars ir likts uz muskuli nevis smagumu, neceriet, ka kļūsiet stiprāks ar katru nākamo piegājienu un tas arī nav vajadzīgs! Muskuļa hipertrofija iestāsies arī bez drastiska spēka pieauguma! Ja jums ir jāpalielina darba svars – dariet to, bet neupurējiet vingrinājuma tehniku!

 

6.Pārtrenēšanās.Ar šādu treniņa stilu pārtrenēties nav iespējams! Iemesls – jūs nepārslogojiet savu centrālo nervu sistēmu (CNS)! Izvairoties no milzīgiem svariem jūsu CNS tiks noslogots minimāli! Šāds treniņš nodrošina to, ka jūs neapdraudat savu muskuļu izaugsmi. Ikvienam, kura progress ir apstājies, jeb arī viņš ir pārdevies „lift heavy or go home” filozofijai, būtu jāpamēģina „kontrolētais muskuļu treniņš”. Ja jūs spējāt savu EGO atstāt aiz zāles durvīm un atteikties no milzīgiem darba svariem, beidzot koncentrēties uz saviem muskuļiem, tad jūs būsiet šokēti par to, cik ātri šī programma var stimulēt jūsu muskuļus augšanai!

 

oriģinālraksts : www.nutrex.com


Preču salīdzināšana

Pirkumu grozs
Jūsu grozā
nav preču

 €    Ls   

Lietotāju sistēma

E-pasts:
Parole:
»Reģistrēties 
»Aizmirsāt paroli? 

Preču TOP

Mega Mineral Pack
Mega Mineral Pack
€ 7.00 
4.92 Ls

BCAA High Speed -- Cherry-Grapefruit
BCAA High Speed -- Cherry-Grapefruit
€ 20.00 
14.06 Ls

BCAA High Speed -- Lemon
BCAA High Speed -- Lemon
€ 20.00 
14.06 Ls

Whey Pump X-Treme -- Cookies&Cream
Populārākā prece!!
Whey Pump X-Treme -- Cookies&Cream
€ 40.00 
28.11 Ls

VIT. D3+K2 [MK-7]
VIT. D3+K2 [MK-7]
€ 12.00 
8.43 Ls

Soy Protein Isolate
Soy Protein Isolate
€ 18.00 
12.65 Ls

BCAA High Speed -- Cactus
BCAA High Speed -- Cactus
€ 20.00 
14.06 Ls

Creatine Micronized 200 mesh
Creatine Micronized 200 mesh
€ 24.00 
16.87 Ls

Beta-Alanine 700
Beta-Alanine 700
€ 17.00 
11.95 Ls

Crea 9 Xtreme
Crea 9 Xtreme
€ 21.00 
14.76 Ls

Cm3 - Pineapple
Cm3 - Pineapple
€ 26.00 
18.27 Ls

S.A.W.
S.A.W.
€ 20.00 
14.06 Ls

HMB Formula
HMB Formula
€ 32.00 
22.49 Ls

Populāras preces

Sadarbības partneri


NitroBolon II Limited Edition
Crea9 banner monsterfood_lv
ON Amino
Whey Pump Xtreme


homemade Viagra might be one of a zillion traditional preparations known to boost virility.


93 / 806 / 0.0945
on-line.lv Sports Sport Latvijas Reitingi Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos