MONSTERFOOD.LV
Interneta veikals ...
SAW Workout

LVRU
JaunumiPreču pasūtīšanaPiegāde un noteikumiKontakti
Geineri
Proteini
Kreatīns
NO & Energy
Aminoskābes
HMB
Anaboliskie kompleksi
Ogļhidrāti
Vitamīni & minerālvielas
Testosterons
Speciālie piedāvājumi
Aksesuāri


Video
Raimonds Liepiņš - Roku treniņš Nr.2 - Georgs5
Raimonds Liepiņš - Roku treniņš - Georgs5
Andris Leišavnieks LV LPF record - Deadlift 340kg
Inčukalns 16.02.2013 - spēka cīņa - labākie momenti
2 Latvijas Kausa posms spiešanā guļus 2013
Raimonds Liepiņš @Latvian (LPF) Bench Press championship 2012
Bench press - Ogre 08.12.2012
Raimonds Liepiņš at Georgs 5 - spiešana uz atkārtojumiem
Raimonds Liepiņš - Reflex CUP 2012
Raimonds Liepiņš - Sigulda 2012 - Spiešana guļus
Trec Nutrition Factory
SAW Trec - super anabolic workout - training TrecTeam
Hannibal for King 2012
Dawid "Giszman" Geler (TRECTEAM)
Trec Nutrition | Trec Zvaigzne | Backstage

Produktu apskati
Trec Nutrition - Crea9 Xtreme
Trec Nutrition - Isolate 100
Trec Nutrition - Vitamin B Complex
Trec Nutrition - DAA Ultra
Trec Nutrition - Collagen Renover
Trec Nutrition - Carnogenic
Trec Nutrition - TESTO (X) PACK
Trec Nutrition - BCAA G-Force
Trec Nutrition - Tribulon Black
Trec Nutrition - Whey Creamy Cocktail
Trec Nutrition - Whey 100
Trec Nutrition - Casein 100
Trec Nutrition - S.A.W.
Trec Nutrition - CM3
Syntrax Super Chain - BCAA
Syntrax Super GLU - glutamīns
Syntrax Guggulbolic - metaboliskais regulators
Syntrax R - antioksidants
Syntrax Nectar Grab N GO - izolāts
Syntrax Radox - antioksidants
Syntrax Matrix 5.0 Multi proteins
Syntrax Whey Shake proteins

Mūsu pakalpojumi
Noderīgs info
Četras iesācēju kļūdas audzējot muskuļu masu
20 uztura pamatprincipi
22 Iemesli ēst banānus
10 svarīgākie minerāli
Dekstroze vai Maltodekstrīns?
Anabolisms vai Katabolisms?
Whey Protein - bieži uzdotie jautājumi
Micellar Casein - bieži uzdotie jautājumi
Beta Alanīns - bieži uzdotie jautājumi
A Vitamīni - bieži uzdotie jautājumi
B Vitamīni - bieži uzdotie jautājumi
C Vitamīni - bieži uzdotie jautājumi
D Vitamīni - bieži uzdotie jautājumi
E Vitamīni - bieži uzdotie jautājumi
K Vitamīni - bieži uzdotie jautājumi
Tribulus - bieži uzdotie jautājumi
Dekstroze - bieži uzdotie jautājumi
Taurīns - bieži uzdotie jautājumi
L-Carnitine - bieži uzdotie jautājumi
AAKG – bieži uzdotie jautājumi
HMB - bieži uzdotie jautājumi
Vitamīni - bieži uzdotie jautājumi
ZMA - bieži uzdotie jautājumi
Kreatīns - bieži uzdotie jautājumi
Glutamīns - bieži uzdotie jautājumi!
Slepenā masas formula ...
Motivācija un iedvesma
Uztura bagātinātāji, kurus nevajadzētu jaukt kopā!
Progresīvās pārslodzes metode
BCAA aminoskābju ietekme uz fizisko slodzi
4 nepieciešamākās uzturvielas
18 veidi kā dažādot proteina garšas
Ēšana pirms/pēc slodzes
Treniņa programmas
Pietupieni bez sāpēm mugurā
Tricepss ...
8 nedēļu plecu programma
Programma krūšu muskuļiem
S.A.I.S. treniņš masai, 4-6 nedēļas
NUTREX masas treniņš
NUTREX LIELO roku treniņš

Kontakti

mob.  27848536 (Ogres raj., Rīga, Latvija)

mob.  27880560 (Valmieras raj., Rīga, Latvija)

 

mail: info@monsterfood.lv

 Draugiem.lv: monsterfood

 Twitter: monsterfood_lv

 Facebook monsterfood.lv

 

PIEGĀDE PA VISU LATVIJU! 

 


Chat with me


Galvenā   »  Trec Nutrition - Carnogenic

Trec Nutrition - Carnogenic product card
Izdrukāt

 

Jūs smagi trenējaties, bet dažreiz jums tas vienkārši apnīk? Katrs papildus metrs, katra treniņa minūte vai katrs atkārtojums jūs nogurdina un jums sāk pietrūkt enerģijas? Jūsu muskuļus tik ļoti dedzina, ka ir jākliedz no sāpēm? Nevarat izturēt un jāpadodas? Pēc treniņa jūtaties iztukšots un jūsu organismam ir nepieciešams ilgs laiks lai atjaunotos? Esiet atdūries pret sienu kurai nevariet izlauzties cauri? Šīs sajūtas liekas pazīstamas? Vai esiet kādreiz aizdomājies kas izraisa šīs sajūtas? Tā ir pienskābe, kura uzkrājas muskulatūras šķiedrās, kas notiek dēļ intensīvām vielmaiņas izmaiņām, kas savukārt traucē efektīvai enerģijas izstrādei un muskulatūras kontrakcijām. Bet kurš ir teicis ka jūs esiet nolemts šādam neefektīvam treniņam? Mēs esam radījuši inovatīvu produktu – tā neticamais spēks ļaus jums pildīt vingrinājumus kā neapturamai mašīnai.
Carnogenic ir ārkārtīgi efektīva pirms treniņa formula, kura kombinē karnozīna radīto spēku un slāpekļa oksīdu, kas palīdzēs jums pārvarēt muskulatūras nogurumu un pacelt jūsu spēju trenēties uz augstāku līmeni. Jūsu muskuļi būs spēcīgāki un izturīgāki, tie izjutīs beta-alanīna spēku. Izjūtiet reālu enerģiju.

 

Paaugstināts pienskābes līmenis samazina enerģijas produktivitāti

 

Intensīva treniņa laikā, metaboliskā sistēma, kura ir atbildīga par enerģijas ražošanu, saskaras ar nopietnu izaicinājumu. Lai palīdzētu organismam tikt galā ar slodzi, kura tiek uzlikta uz jūsu muskulatūras, strauji pieaug bioķīmisko reakciju ātrums. Paaugstinoties enerģijas izstrādei, paaugstinās arī metabolītu līmenis. Izdalās un uzkrājās liels daudzums ar ūdeņraža joniem (H+), kā rezultātā pakāpeniski samazinās muskulatūras pH līmenis, kas veicina pienskābes uzkrāšanos tajos. PH līmeņa izmaiņas muskulatūrā ir neizbēgamas un tās notiek sadaloties ATP, kuru izstrādā visas enerģētiskās sistēmas, galvenokārt, ātru anaerobo procesu rezultātā. Strauji krītot pH līmenim muskuļos, strauji samazinās muskuļa spēks un veiktspēja, kas padara neiespējamu uzturēt augstu aktivitātes līmeni. Jo vairāk skābes tiek uzkrāts muskulī, jo ātrāk tiek sasniegts maksimālais spēka un izturības slieksnis. Tas neļauj muskulim strādāt ar pilnu atdevi, pielāgoties un progresēt. Skābju-sārmu disbalanss organismā kavē pieejamo enerģijas iegūšanu, kura ir nepieciešama treniņiem, turklāt ūdeņraža jonu uzkrāšanās var diezgan nopietni kavēt reģenerācijas procesu. Tas viss rada skābu vidi, kas ir ideāli piemērota destruktīvajām darbībām, kuras veic kataboliskie fermenti.    Šādos apstākļos, mikroskopiskā mērogā, anaboliskās reakcijas, kurām būtu jāatjauno bojātās muskulatūras šķiedras pēc treniņa, tiek apturētas.

 

Karnozīna spēks.

 

Mūsu organismā ir dabīgs mehānisms, kurš ļauj daļēji novērst „pārskābināšanu”, kas veidojas slodzes laikā. Karnozīns ir aktīvs dipeptīds (beta-alanyl-L-histidīns), kas neitralizē ūdeņraža jonus (H+) kuri veidojas vielmaiņas procesu rezultātā un atbild par priekšlaicīgu nogurumu. Šis dabīgais buferis stabilizē pH un ļauj muskulim strādāt ilgāk.  Karnozīns ir atrodams gan pirmā tipa muskuļa šķiedrās (lēnās), gan arī otrā tipa šķiedrās (ātrās), tiesa gan pēdējās to satur viss vairāk. Svarīgākais faktors kas var palielināt karnozīna līmeni ir tā dabīgā prekursora klātesamība, kas veido tā pamatu. Diemžēl, tā līmenis ikdienas diētā ir ļoti zems, tāpēc mēs iesakām lietot karnozīna uztura bagātinātājus. Pētījumi liecina ka viss svarīgākais prekursors ir beta-alanīns. Šī neolbaltumvielu aminoskābe ir substrāts karnozīna ražošanai, un šīs vielas klātesamībai ir tiešs efekts uz šī procesa intensitāti. Otra aminoskābe, kura konstruē šo ārkārtīgi svarīgo dipeptīdu ir L-Histidīns, kas arī var uzlabot beta-alanina efektivitāti. Palielināta karnozīna koncentrācija nozīmē ka muskulatūras šķiedras, it īpaši otrā tipa šķiedras, spēj absorbēt vairāk ūdeņraža jonu un strādāt ilgāk saglabājot optimālu pH līmeni.  Tas palīdz saglabāt maksimālu spēku un izturību treniņa laikā, kā arī palīdz labāk adaptēties pie vingrinājumiem.

 

Slapekļa oksīda (N.O.) spēks

 

Kopš tika atklātas neticamās slāpekļa oksīda īpašības, joprojām tiek turpināti pētījumi šajā jomā saistībā ar profesionālo sportu. Augsts, šī gāzveida hormona līmenis palīdz uzlabot treniņa efektivitāti. Fermentatīvas reakcijas laikā ar L-arginīnu izveidojies slāpekļa oksīds atslābina gludos muskuļus, kuri atrodas asinsvados, tādējādi uzlabojot asinsriti. Tā rezultātā, darbojošies muskuļi saņem ne tikai vairāk skābekļa, bet arī substrātus, kuri ir nepieciešami intensīvai enerģijas ražošanai. Papildinot savu diētu ar dažādām arginīna un citrulīna fomām jūs palieliniet slāpekļa oksīda līmeni, kas tieši ietekmēs jūsu fizisko potenciālu dažādās sporta disciplīnās. Slāpekļa oksīds palīdz atbrīvot organismu no svešiem metabolītiem, tādējādi paātrinot reģenerāciju, pat pēc ļoti smagiem treniņiem.

 

Pārsteidzošais spēks.


Trec Nutrition zinātnieki savā laboratorijā ir sagatavojuši pilnīgi jaunu pirms treniņa formulu, kuras spēcīgā darbība palīdz cīnīties ar muskuļu „pārskābināšanos” un uzvarēt stagnāciju. Carnogenic ir novatorisks karnozīna un N.O. sintēzes stimulators, apvienojot divu molekulu neticami anabolisko un ergogēnisko potenciālu. Efektīvā enerģijas prekursoru darbība palīdz uzlabot spēka potenciālu un uzlabo muskulatūras šķiedru vielmaiņu. Šai formulai piemīt spēcīgas „atskābināšanas” īpašības, tā uzlabo skābekļa un barības vielu transportu uz muskulatūru, kā arī paātrina organismam nepiederošu metabolītu izvadīšanu. Carnogenic ir formula, kuras sastāvā ir liela deva ar visefektīvāko karnozīna ražošanas prekursoru, ANABOLIC BETA MATRIX  un N.O. ražotāju – VASO PUMP MATRIX. Tas nozīmē, ka jūsu muskuļi netiks uzveikti!

 

ANABOLIC BETA MATRIX ir ārkārtīgi efektīva beta-alanina un L-histidīna kombinācija. Abas aminoskābes tiek izmantotas kā karnozīna sintēzes prekursori muskulatūras šūnās. Šāda kombinācija palīdz neitralizēt ūdeņraža jonus, kuri rodas slodzes laikā, kā rezultātā muskulatūra tiek „atskābināta”. Turklāt, šīs komponentes palielina fermenta ražošanu, kurš atbild par muskulatūras kontrakcijām. Šīs formula palīdzēs jums salīdzinoši īsā laikā uzlabot treniņa intensitāti un pārvarēt iepriekšējo spēka un izturības robežu.

 

VASO PUMP MATRIX ir moderna matrica, kura satur efektīvus N.O. sintēzes prekursorus un glicerīna monosterātu, viegli absorbējamā ķīmiskā formā. Formula uzlabo muskulatūras kontrakcijas, uzlabojot tiem uzturvielu, ūdens un skābekļa piegādi. Rūpīgi izvēlētas L-arginīna malāta un L-citrulīna devas efektīvi stimulē N.O. ražošanu mūsu organismā, kā arī salīdzinot ar citām šīs formas molekulām, šīm piemīt papildus enerģiju stimulējošs efekts. Viegli absorbējamā glicerīna forma uzlabo muskulatūras šūnu hidratāciju un uzlabo treniņa efektivitāti.

 

Kam ir domāta šī formula?

 

Carnogenic ir universāls uztura bagātinātājs ar spēcīgu, enerģiju raisošu iedarbību, kurš var būt noderīgs visās sporta disciplīnās, kurās muskulatūra ir pakļauta ekstrēmam riskam. Šis produkts satur unikālu kombināciju ar viss efektīvākiem karnozīna un N.O. sintēzes prekursoriem, kuri palielina enerģijas ražošanu, kura ir nepieciešama ātrām un spēcīgām muskulatūras kontrakcijām, kā arī veicina muskulatūras „atskābināšanas” efektu. Carnogenic nesatur psihostimulantus, ta ka to var lietot jebkurā dienas laikā. Tas ir it īpaši svarīgi priekš cilvēkiem kuriem ir paaugstināta jūtība pret stimulantiem, vai arī kuri trenējas vakaros. Carnogenic uzlabos spēku un eksplozīvo muskulatūras jaudu. Formula uzlabos gan aerobo, gan arī anaerobo efektivitāti. Carnogenic palīdzēs jums palielināt treniņa intensitāti, ļaujot trenēties ilgāk, kā arī ļaus jums palielināt treniņa slodzi.
 

šo produktu var iegādāties šeit: Carnogenic 90 tabs un Carnogenic 180 tabs

 


Preču salīdzināšana

Pirkumu grozs
Jūsu grozā
nav preču

 €    Ls   

Lietotāju sistēma

E-pasts:
Parole:
»Reģistrēties 
»Aizmirsāt paroli? 

Preču TOP

Mega Mineral Pack
Mega Mineral Pack
€ 7.00 
4.92 Ls

BCAA High Speed -- Cherry-Grapefruit
BCAA High Speed -- Cherry-Grapefruit
€ 20.00 
14.06 Ls

BCAA High Speed -- Lemon
BCAA High Speed -- Lemon
€ 20.00 
14.06 Ls

Whey Pump X-Treme -- Cookies&Cream
Populārākā prece!!
Whey Pump X-Treme -- Cookies&Cream
€ 40.00 
28.11 Ls

VIT. D3+K2 [MK-7]
VIT. D3+K2 [MK-7]
€ 12.00 
8.43 Ls

Soy Protein Isolate
Soy Protein Isolate
€ 18.00 
12.65 Ls

BCAA High Speed -- Cactus
BCAA High Speed -- Cactus
€ 20.00 
14.06 Ls

Creatine Micronized 200 mesh
Creatine Micronized 200 mesh
€ 24.00 
16.87 Ls

Beta-Alanine 700
Beta-Alanine 700
€ 17.00 
11.95 Ls

Crea 9 Xtreme
Crea 9 Xtreme
€ 21.00 
14.76 Ls

Cm3 - Pineapple
Cm3 - Pineapple
€ 26.00 
18.27 Ls

S.A.W.
S.A.W.
€ 20.00 
14.06 Ls

HMB Formula
HMB Formula
€ 32.00 
22.49 Ls

Populāras preces

Sadarbības partneri


Revolution all
Trec Creatine
never give up
Trec Nutrition Hard MASS


homemade Viagra might be one of a zillion traditional preparations known to boost virility.


93 / 784 / 0.0904
on-line.lv Sports Sport Latvijas Reitingi Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos