MONSTERFOOD.LV
Interneta veikals ...
SAW

LVRU
JaunumiPreču pasūtīšanaPiegāde un noteikumiKontakti
Geineri
Proteini
Kreatīns
NO & Energy
Aminoskābes
HMB
Anaboliskie kompleksi
Ogļhidrāti
Vitamīni & minerālvielas
Testosterons
Speciālie piedāvājumi
Aksesuāri


Video
Raimonds Liepiņš - Roku treniņš Nr.2 - Georgs5
Raimonds Liepiņš - Roku treniņš - Georgs5
Andris Leišavnieks LV LPF record - Deadlift 340kg
Inčukalns 16.02.2013 - spēka cīņa - labākie momenti
2 Latvijas Kausa posms spiešanā guļus 2013
Raimonds Liepiņš @Latvian (LPF) Bench Press championship 2012
Bench press - Ogre 08.12.2012
Raimonds Liepiņš at Georgs 5 - spiešana uz atkārtojumiem
Raimonds Liepiņš - Reflex CUP 2012
Raimonds Liepiņš - Sigulda 2012 - Spiešana guļus
Trec Nutrition Factory
SAW Trec - super anabolic workout - training TrecTeam
Hannibal for King 2012
Dawid "Giszman" Geler (TRECTEAM)
Trec Nutrition | Trec Zvaigzne | Backstage

Produktu apskati
Trec Nutrition - Crea9 Xtreme
Trec Nutrition - Isolate 100
Trec Nutrition - Vitamin B Complex
Trec Nutrition - DAA Ultra
Trec Nutrition - Collagen Renover
Trec Nutrition - Carnogenic
Trec Nutrition - TESTO (X) PACK
Trec Nutrition - BCAA G-Force
Trec Nutrition - Tribulon Black
Trec Nutrition - Whey Creamy Cocktail
Trec Nutrition - Whey 100
Trec Nutrition - Casein 100
Trec Nutrition - S.A.W.
Trec Nutrition - CM3
Syntrax Super Chain - BCAA
Syntrax Super GLU - glutamīns
Syntrax Guggulbolic - metaboliskais regulators
Syntrax R - antioksidants
Syntrax Nectar Grab N GO - izolāts
Syntrax Radox - antioksidants
Syntrax Matrix 5.0 Multi proteins
Syntrax Whey Shake proteins

Mūsu pakalpojumi
Noderīgs info
Četras iesācēju kļūdas audzējot muskuļu masu
20 uztura pamatprincipi
22 Iemesli ēst banānus
10 svarīgākie minerāli
Dekstroze vai Maltodekstrīns?
Anabolisms vai Katabolisms?
Whey Protein - bieži uzdotie jautājumi
Micellar Casein - bieži uzdotie jautājumi
Beta Alanīns - bieži uzdotie jautājumi
A Vitamīni - bieži uzdotie jautājumi
B Vitamīni - bieži uzdotie jautājumi
C Vitamīni - bieži uzdotie jautājumi
D Vitamīni - bieži uzdotie jautājumi
E Vitamīni - bieži uzdotie jautājumi
K Vitamīni - bieži uzdotie jautājumi
Tribulus - bieži uzdotie jautājumi
Dekstroze - bieži uzdotie jautājumi
Taurīns - bieži uzdotie jautājumi
L-Carnitine - bieži uzdotie jautājumi
AAKG – bieži uzdotie jautājumi
HMB - bieži uzdotie jautājumi
Vitamīni - bieži uzdotie jautājumi
ZMA - bieži uzdotie jautājumi
Kreatīns - bieži uzdotie jautājumi
Glutamīns - bieži uzdotie jautājumi!
Slepenā masas formula ...
Motivācija un iedvesma
Uztura bagātinātāji, kurus nevajadzētu jaukt kopā!
Progresīvās pārslodzes metode
BCAA aminoskābju ietekme uz fizisko slodzi
4 nepieciešamākās uzturvielas
18 veidi kā dažādot proteina garšas
Ēšana pirms/pēc slodzes
Treniņa programmas
Pietupieni bez sāpēm mugurā
Tricepss ...
8 nedēļu plecu programma
Programma krūšu muskuļiem
S.A.I.S. treniņš masai, 4-6 nedēļas
NUTREX masas treniņš
NUTREX LIELO roku treniņš

Kontakti

mob.  27848536 (Ogres raj., Rīga, Latvija)

mob.  27880560 (Valmieras raj., Rīga, Latvija)

 

mail: info@monsterfood.lv

 Draugiem.lv: monsterfood

 Twitter: monsterfood_lv

 Facebook monsterfood.lv

 

PIEGĀDE PA VISU LATVIJU! 

 


Chat with me


Galvenā   »  Trec Nutrition - Tribulon Black

Trec Nutrition - Tribulon Black product card
Izdrukāt

 

Vai jums ir ienācis prātā, kādēļ daži cilvēki audzē muskuļu masu bez grūtībām, bet daži ar mokām cīnās par katru milimetru? Protams, ļoti svarīga ir „būvniecības” materiālu pieejamība un arī intensīvi treniņi ir ļoti svarīgi, taču, muskulatūras izaugsmi galvenokārt regulē hormoni! Tieši hormoni ir regulējošā substance ar viss lielāko efektu uz anabolisko procesu intensitāti, kas ļauj sintezēt nepieciešamās olbaltumvielas priekš muskulatūras attīstības. Viss svarīgākais no tiem ir testosterons, kurš dara daudz vairāk, kā vien tikai ietekmē galvenās vīriešu īpašības. Tas ir atbildīgs par jaunu olbaltumvielu sintēzi, tādējādi veicinot muskulatūras atjaunošanos un augšanu. Testosterons pārraida specifisku vielmaiņas signālu un šūnām tas ir kā norādījums turpināt pielāgošanos vingrinājumiem un uzsākt reģenerāciju pēc intensīva treniņa. TRIBULON BLACK ir ļoti augstas kvalitātes formula, kura dabīgā ceļā uzlabo testosterona izstrādi. Tā satur rekord augstu līmeni ar aktīviem dabīgo augu steroīdiem. Tie ir iegūti no Tribulus terrestris, auga, kurš dēļ savām īpašībām tiek lietots jau gadsimtiem ilgi. TRIBULON BLACK ir ultra koncentrēta pro-testosterona formula, kuras pamatā ir koncentrēts tribulus ekstrakts, kurš satur 95% steroīdu saponīnus.

 

Kā testosterons darbojas?

 

Lai saprastu testosterona radīto efektu mūsu organismā, mums ir jāsaprot kā tas tiek ražots. Luteinizējošais hormons (LH) stimulē Leidiga šūnas, kuras atrodas sēkliniekos, tādējādi tiek saražots, apmēram 6-7 mg ļoti spēcīga androgēna hormona katru dienu. Līdzīgi kā ir ar citiem hormoniem, testosterons tiek transportēts ar asinsrites palīdzību, taču tas tiek darīts kamēr tas atrodas savā neaktīvajā formā – kā komplekss ar SHGB transporta proteīnu. Apmēram 7% testosterona tiek samazināts uz 5-alfa-dihidrotestosteronu (DHT), kas ir gandrīz 5 reizes spēcīgāks. Neliela daļa vīrišķā hormona (aptuveni 0,3%) ar aromatāzes enzīna līdzdarbību tiek pārveidots uz estradiolu. Tas nav diez ko labi priekš muskulatūras attīstības. Atšķirībā no testosterona un DHT, kuri ir atbildīgi par vīrišķo īpašību regulēšanu, estrodiolam ir pretējs efekts – tas stimulē sievišķās funkcijas. Tas ir iemesls, kādēļ atsevišķiem vīriešiem piemīt lielāka tendence uzkrāt ūdeni un taukaudus, it sevišķi vēdera, gūžu, cisku un sēžamvietu rajonā! Atšķirībā no augšanas hormona, testosterona specifiskie receptori nav atrodami uz šūnu virsmām, bet gan šūnu kodolā un citoplazmā. Kad hormons sasaistās ar tā receptoriem, tas noved pie DNA sekvenču aktivizēšanas un tas sāk transkripcijas procesu, kas savukārt uzsāk olbaltumvielu biosintēzi. Testosterons rada tiešu anabolisko efektu muskulatūrā, kā rezultātā pieaug tīra muskulatūras masa.

 

Kas ietekmē testosterona līmeni organismā?

 

Ir daudz faktoru, kuri var traucēt hormona dabisko ražošanu un sekrēciju. Lielākajai daļai vīriešu, maksimālais testosterona līmenis tiek sasniegts 25 gadu vecumā, un tad tas sāk lēnām samazināties. Šo efektu var pastiprināt stress, alkohols, smēķēšana, slikts uzturs, it īpaši ja tas satur daudz piesātināto taukskābju un cukuru, kā arī zema fiziska aktivitāte. Samazināts testosterona līmenis ne tikai atsaucas  uz jūsu seksuālo sniegumu, bet tas arī traucē dabīgam hormonu līdzsvaram. Tas samazina metabolisma ātrumu, izmainot ķermeņa daļu proporcijas. Tas padara arvien grūtāk uzturēt samērīgu un muskuļotu ķermeni.  Par laimi ir vairāki vienkārši veidi, kā palielināt jūsu organisma testosterona izstrādi. Dzīvojiet veselīgi, pietiekami daudz guliet, esiet aktīvs, ēdiet veselīgi, tas viss palīdzēs jums optimizēt jūsu hormonālo balansu. Ir arī daudzas vērtīgas pārtikas sastāvdaļas, kuras izolētā veidā un pietiekamā daudzumā tieši ietekmē olbaltumvielu sintēzi un testosterona sekrēcijas pakāpi.

 

Testosterons un diēta

 
Uzturam ir ļoti liela ietekme uz endogenā testosterona izstrādi, sekrēciju un tā darbības periodu jūsu organismā. Jums ir regulāri jāēd un nekādā gadījumā nevajag izslēgt no sava ēdiena taukus, jo taukskābju savienojumi (piemēram holesterīns) ir pamats testosterona ražošanai. Nepiesātinātās taukskābes būs veselīgāks variants. Arī minerālu līmenis, tādu kā cinks, selēns un magnijs, ir ļoti svarīgs. Jau daudzu gadu garumā tiek veikti pētījumi par dabīgu augu iedarbību uz testosterona līmeni. Tika pētīti daudzi augi, kuri tradicionāli tiek lietoti kā afrodiziaki un dzimumtieksmes uzlabotāji. Pētnieki mēģināja atklāt kuriem dabīgajiem savienojumiem ir pozitīva ietekme uz vīrieša hormonālo līdzsvaru. Šādi pētījumi sevī ietvēra tūkstošiem izolētu sastāvdaļu no daudzām augu sugām. Tika pierādīts, ka tas nav viens savienojums, bet gan vesela savienojumu grupa, kurai ir pozitīva ietekme uz testosterona izstrādi – steorīdu saponīni. Saponīnu ķīmiski molekulārais pamats ir ļoti līdzīgs testosteronam. Tas nozīmē, ka organisms spēj izmantot steroīdu saponīnus kā pamatu, lai ražotu pats savus steroīdu hormonus, tajā skaitā testosteronu. Pētniekiem jo īpaši interesēja tieši Tribulus terrestris. Šī auga steroīdi var uzlabot LH darbību, kas kontrolē testosterina ražošanu sēkliniekos. Tas ir būtisks būvniecības materiāls priekš endogena testosterona sintēzes, tāpat kā tas stimulē tā sekrēciju un palīdz optimizēt tā līmeni organismā. Galvenais Tribulus steorīdu saponīns ir tribulosins, protodiosīns, terrestroside, tribuloside, terrestrosins AE un terrestrosins FK. Lai arī šīs substances ietekmē hormonu līdzsvaru, tās darbojas tikai optimālajā testosterona līmenī, ko definē fizioloģiskā vērtība. Tās ļauj jums maksimizēt savu dabisko anabolisko potenciālu bez nelegālu preparātu iesaistīšanas. TRIBULON BLACK satur Tribulus terrestris ekstraktu ar unikāli augstu steroīdu saponīnu koncentrāciju. Šī formula ir standartizēta ar 95% augstu aktīvo testesterona analogu saturu. Tas ir ārkārtīgi svarīgi, jo atšķirībā no citiem sastopamajiem tirgū produktiem, TRIBULON EKSTRAKTS satur koncentrētus aktīvos Tribulus savienojumus, nevis maz efektīvu žāvētu augu. Steroīdu saponīnu saturs produktā tiek patstāvīgi uzmanīts, lai maksimizētu pro-testosterona potenciālu jau no pirmās lietošanas reizes.

 

Kam būtu jālieto šis uztura bagātinātājs?

 

TRIBULON BLACK ir ieteicams kā uztura bagātinātājs kurš satur koncentrētus steroīdu saponīnus. Tie ir prekursori, kas tiek izmantoti endogenā testosterona biosintēzei. Šī formula optimizē anaboliskos procesus, veicinot muskulatūras masas palielināšanos atlētiem un paātrinot taukaudu dedzināšanas procesus. Tas lieliski iedarbojas uz cilvēkiem, kuru dzīves stils vai vecums liek manīt par hormonu nelīdzsvarotību, piemēram pazemināts seksuālais sniegums vai pazemināta vitalitāte.

 

Produktu var iegādāties šeit: Tribulon Black

 


Preču salīdzināšana

Pirkumu grozs
Jūsu grozā
nav preču

 €    Ls   

Lietotāju sistēma

E-pasts:
Parole:
»Reģistrēties 
»Aizmirsāt paroli? 

Preču TOP

Mega Mineral Pack
Mega Mineral Pack
€ 7.00 
4.92 Ls

BCAA High Speed -- Cherry-Grapefruit
BCAA High Speed -- Cherry-Grapefruit
€ 20.00 
14.06 Ls

BCAA High Speed -- Lemon
BCAA High Speed -- Lemon
€ 20.00 
14.06 Ls

Whey Pump X-Treme -- Cookies&Cream
Populārākā prece!!
Whey Pump X-Treme -- Cookies&Cream
€ 40.00 
28.11 Ls

VIT. D3+K2 [MK-7]
VIT. D3+K2 [MK-7]
€ 12.00 
8.43 Ls

Soy Protein Isolate
Soy Protein Isolate
€ 18.00 
12.65 Ls

BCAA High Speed -- Cactus
BCAA High Speed -- Cactus
€ 20.00 
14.06 Ls

Creatine Micronized 200 mesh
Creatine Micronized 200 mesh
€ 24.00 
16.87 Ls

Beta-Alanine 700
Beta-Alanine 700
€ 17.00 
11.95 Ls

Crea 9 Xtreme
Crea 9 Xtreme
€ 21.00 
14.76 Ls

Cm3 - Pineapple
Cm3 - Pineapple
€ 26.00 
18.27 Ls

S.A.W.
S.A.W.
€ 20.00 
14.06 Ls

HMB Formula
HMB Formula
€ 32.00 
22.49 Ls

Populāras preces

Sadarbības partneri


S.A.W.
Trec Creatine
ON Amino
Trec Nutrition Hard MASS


homemade Viagra might be one of a zillion traditional preparations known to boost virility.


53 / 2525 / 0.1096
on-line.lv Sports Sport Latvijas Reitingi Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos